Masky na vlasy, vyrobene doma.. poznate nejake?

Príspevok v téme: Masky na vlasy, vyrobene doma.. poznate nejake?
alina

poznate nejake masky ktore by som si mohla vyrobit doma a pomahaju? dneska som zachytila par tipov v "reflexe" na markize. napr. na roztiepene konceky je dobre : 2 lyzice rumu rozmiesame so zltkami a troskou olivoveho oleja.. alebo na objem je dobre si dat pivo (pre brunetky tmave) na hreben a precesat. poznate este nieco? dakujem

Green Sheep

Ahojte! My sme vyskúšali ako masku na vlasy z našich ovčích jogurtov a fungovali veľmi dobre. Hlavne na podráždenú pokožku. Aj vlasy u báb, ktoré to skúšali a mali dlhé vlasy, boli lesklejšie, dokonca niekto tvrdil že aj akosi pevnejšie pocitovo. Treba dať ale pozor, aby sa jogurt dobre zmyl, jemným šampónom....a samozrejme aby ste nepoužili ochutený ovčí jogurt, ale biely :-)

fazula gula

hnedovlaska neviem ci si to myslela vazne ale nemas uplne celkom pravdu...vlasy rastu geneticky a urcite nikomu nenarastie 5 cm a nivea nieje ta naj znacka...mali by ste sa vyhybat samponom so silikonmi...vid zlozenie... koncovka -cone, -thicone, -thiconol, -siloxane alebo -silane
vlasy ked umyjes a su mokre tak su najviac nachylne na nicenie...najlepsie je vlasy vycesat pred umyvanim a po umyti sa vam lahko budu rozcesavat....
s tym masirovanim suhlasim a pokozku hlavy si mozte masirovat castejsie...
kondicioner mas pravdu s nim opatrne ak si umyvate hlavu kazdy den nedavajte si ho na hlavu stale...zatazuje to vlasy...
ak ste zastancovia silikonov tak silikonove masky ci sampony nedavajte uplne az k pokozke hlavy kedze silikon obaluje vlas tak nam obali aj pokozku...samozrejme silikony vlas obalia ale ked sa zosupuju dole z vlasov poskodzuju jeho strukturu...
velmi dobra na vlasy je henna...vlas vam obali je pevnejsi a krasne sa leskne...je henna bezfarebna ale aj farebna...henna chyta vacsinou cervene odtiene...
ja mam dobre skusenosti s kokosovym olejom z ktoreho si urobim zabal tak ze si do vlhkych vlasov vmasirujem olej a zbalim vlasy do igelitky a zaviniem do uteraka...necham posobit asi pol hodinu a hor sa na umyvanie...
dalej na vlasy je dobry citronovy alebo octovy preliv ktory vlas zaceli a budu uhladenejsie...
zihlava ta je na vlasy blahodarna tak ako aj zvonku tak aj z vnutra vam precisti aj plet ked ho budete pravidelne pit....
dalej je velmi dobre brat kremik na plet predava sa aj spolu so selenom ci zinkom....
vela info najdete aj na jednej super stranke.....www.dlouhevlasy.cz

Pepusa :D

pocuvajte vynasla som skvelu masku na vlasy :do nadobky si vmiesajte banan,stavu z citronu,med a 2 vajcia zabalte si to do niecoho a nechajte 10minut posobit teraz mam z toho uzasne vlasy odporucam to uplne kazdemu :D

hnedovláska

Ahoj kto chce dlhé vlasy?
Ako ?
Chcete vedieť ?
Ja vám poradím :-D
1.Kupujte šampóny:Nivea,Shauma alebo žihlavový...
2.češte si ich kefou ale keď si ich umyješ tak hrebeňom..
3.nedávajte veľakrát kondicioner..
4.keď umýváte masírujte si hlavu...
5.Tak iba toľkoto a za mesiac vám vlasy narastú až 3 cm a najviac 5cm :-) SKÚSTE TO!!!

zuzana =)

blondula... Nie som Blond =D Som černovlaska :P ... ale poradila mi to kamoska a docitala som sa to aj tady na fore ze banan je skvely pre polamane vlasky....Ja som si ho dosť dobre rozmixovala na taku vodovu kasicku ako keby... No a môžem povedať dosť hladunke vlasy som mala rano ako som si zmyla a vyfukala =)

Zuzana... =)

Ahojte baby, =) práve teraz som si dopatlala na hlavu voňavú masku na vlasy, rozmyxovala som si banán ,med a kvapku citrónu.. =P,,,to som si dala na vlasy zabalila do oteraka a pojdem hajať =)) Rano sa stavím a uvidíme aké kuzlo sa stalo.. =) Majte sa =)

asko

Ahojte chcela by som sa vas opytat ci nepoznate nejake domace masky na rast vlasov a este jedna otazka mozem masly na vlasy pouzivat aj kazdy den?????