Masky na vlasy, vyrobene doma.. poznate nejake?

Príspevok v téme: Masky na vlasy, vyrobene doma.. poznate nejake?
alina

poznate nejake masky ktore by som si mohla vyrobit doma a pomahaju? dneska som zachytila par tipov v "reflexe" na markize. napr. na roztiepene konceky je dobre : 2 lyzice rumu rozmiesame so zltkami a troskou olivoveho oleja.. alebo na objem je dobre si dat pivo (pre brunetky tmave) na hreben a precesat. poznate este nieco? dakujem

bazobjemu:((

No ja mám strašne splaštené vlasy, bez objemu. dávam si natáčky, fénujem si ich, no pomáha to iba chvilu a potom su zase bez objemu. poradíte mi niekto nejakú dobrú masku na vlasy??????? okrem toho piva. prosímmmmmmmmmmmm

axelonka

peťka, maska z avokáda je tiež veľmi dobrá - obsahuje tuky a vitamíny radu B, používa sa hlavne na suché vlasy, celkovo pôsobí blahodárne. tu je postup: očistíš si avokádo, dužinu roztlačíš a zmiešaš so smotanou alebo jogurtom. vzniknutý krém vmasíruješ do vlasov a prekryješ ich fóliou alebo nahriatym uterákom. necháš 20 minút pôsobiť a potom si vlasy umyješ šampónom. z avokáda poznám ešte jeden postup: roztlačenú dužinu avokáda zmiešaš s majonézou, nanesieš na vlasy a po 20 minútach opláchneš.

Lusytta

suhlasim s cucoriedkou, ta Fructis maska je skvela, nestoji vela,staci ju mat na vlasoch 1 minutu a pri mojich dlhych vlasoch ked ju pouzivam raz tyzdenne ju mam uz dva mesiace...a;e ak chces nejake domace masky, napis mi svoj email, poslem ti dajake...

cucoriedka111

bebe1, citrón je najhoršie čo si môžeš na vlasy dať, strašne ich vysušuje a naruša ich štrukturu...A olivový olej zasa len zbytočne mastí povrch vlasu, neregeneruje, len maš taký pocit.
Skuste si kupiť masku od Fructise, taký gulatý kelímok, je najlepšia na svete...a určite budete spokojné.