Zenske ochorenie.. len baby...

igua

chod radsej doktorovi. mozu to byt plesne. on ti da najlepsie lieky. alebo skus canesten tablety...a potom uvidis. ale cim skor!

boze moj

prosiiim neviete mi poradit ? mam svrbenie posvy kttore sa strieda s miernym palenim. Vytoky mam len obcasne priesvitnej farby...ale to svrbenie je des...taktiez sa mi zvacsila alebo napuchla posva...asi ide o niejaky druh infekcie neviete mi poradit ako si to mozem vyliecit? ku gynekologovi by som nerada sla..:(...

Lusytta

sjela:ten priesvitny hlien nemas tak asi v strede cyklu, na taky 16. den? ak ano, potom by to malo byt normalne, signalizuje to ze mas plodne dni :o)

Lusytta

sjela:no neviem,ja som mala tiez gynekologa, ktory to riesil len tym, ze mi stale predpisoval nove a nove lieky a nepatral po pricine...tak som ho vymenila...ak mas partnera, bolo by dobre preliecit aj jeho, ak je taky "ochotny" ako ten moj a nechce ist na vysetrenie, moze aj tvoj gynekolog prepisat pre neho aj pre teba peroralnu tabletku, len si nespomeniem ako sa to vola, ale berie sa len jedna, takze je asi dost silna...a mozno fakt ta prevencia, ak mas oslabeny organizmus,tak stale po menstruacii, bazene, antibiotikach a ak mas kedykolvek neprijemny pocit, ze sa daco deje, zober Gynoflor-mal by byt volne predajny a je to cisto prirodny preparat, len laktobacily zlisovane, na podporu tvojej prirodzenej mikroflory...ked ich je tam dostatok,dokazu aj potlacit mierny zapal alebo daco rozvijajuce sa...

sjela

Zo mna pravidelne raz do mesiaca vyteka nieco ako priesvitny hlien, musim cakat kym to nepadne cele do zachodovej misy, je to nechutne. Bolia ma pri tom zenske organy a je toho vela. Potom este mavam aj iny druh, chvalabohu zriedkavejsie a to tvarohovy biely vytok ktory zapacha po cibule a strasne pali, aj pysky mam zapalene. Je to zacarovany kruh, pritom sa snazim posilnovat imunitu.... Gynekolog to odstrani, ale len docasne. Nedari sa odstranit to a som z toho zufala :-((

Lusytta

zufalaa:aj ja ti skor nez si sama daco naordinujes odporucam ist ku lekarke...sama si stanovovat liecbu mozes vtedy, ked s tym mas uz nejaku skusenost-ze si si napriklad na 200% ista, ze je to z bazena a este to netrva dlho, tak si das nejy volne predajny liek...ale tak ako ktorasi babenka pisala,mozes nieco zanedbat a napriklad vonkajsie priznaky ustupia, ty budes spokojna a po niekolkych mesiacoch ak pojdes na vysetrenie ti najdu displaziu krcka,co vznika napriklad pri neliecenom zapale a ak sa toto vcas nelieci, potom je to vazny pruser...ak si cirou naaahodou z Kosic, mam vynikajucu lekarku...a hoci by som tam s tebou isla aj ja, verim, ze sa mlada baba moze bat, hlavne ak jej kamosky narozpravali nejake bajky o tom, ake to je neprijemne...

tinka228

Takmer určite to máš z bazéna. Ja by som na tvojom mieste určite išla k lekárovi a neliečila sa sama. Si mladá baba a mohla by si zanedbať niečo, čo by ťa v budúcnosti mohlo mrzieť. Ku gynekológovi môžeš ísť aj s kamarátkou. Ja, keď som mala takéto problémy liečila som sa asi pol roka, čo sa mi to stále vracalo. Už aj doktorka bola bezradná. Do budnúcnosti odporúčam používať mydlo Betadine (dostaneš v lekárni).

zufalaa

ano gygienu dodrziavam pravidelne ale wazne to moze byt s bazena.. treza som moc casto navstevovala kupalisko.. ale skusim prve tu calciovu mast.. dakujem pekne wam. a cem sa spytat ze.. ta calciova amst mi nic vazne neurobi? dakujem