Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

CHRIPKA

RNG

axelonka, ja som v poslednych 10 tich rokov ziadnu chripku nevylezaval ale potlacil za 48 hodin, vysokymi davkami vitaminu C(1 gram za hodinu), zaroven som bral extrakt z olivoveho listu, GSE a oreganovy olej.
To keby som sa v "diagnoze" pomylil, aby som zasiahol vsetky mozne priciny odrazu. A necakal som ani hodinu od prvych naznakov, lebo kazdu hodinu sa virusy zmnohonasobnia v tele a poskodia .

axelonka

pri chrípke treba zvýšiť prísun vitamínu C - papať veľa ovocia, zeleniny, tiež piť veľa tekutín. hlavne to vyležať! najhoršie sú prechodené chrípky, takže radšej pár dní voľna a poriadne to vyležať a zotaviť sa ako chodiť s chrípkou do práce. spraviť si teplý čaj s medom, zaľahnúť a dobre sa vypotiť. a pusate - ty jednoznačne choď k lekárovi. chápem, že zlá skúsenosť zanechá odpor voči zdravotníctvu, ale nehádžme zasa všetkých lekárov do jedného vreca. a ak už je niečo vážne, tak ty sama si s tým určite neporadíš, na to treba pomoc od lekára. takže zahoď všetky predsudky a šup-šup k lekárovi. držím palce, nech ste čím skôr fit!

RNG

Chripka je virus, Na akutne pripady by som pouzil tie najsilnejsie antiviralne, ako chaparal plus astragalus a extrakt z olivoveho listu alebo/a oreganovy olej pre istotu, lebo pri oslabeni chripkou sa vzdy snazia ine mikroby situaciu vyuzit a rozmnozia sa.
Krvacanie z usi je znak silneho zapalu stredneho ucha a tam treba konat a nie vyckavat

pusate

aj mňa teraz morí dáka hnusná chrípka už 2týždne sa z toho nemôžem dostať,a najhoršie sú na tom moje uši,často mi z nich tečie krv a velmi to bolí,už som závislá na ibalgine,čo ho musím každý deň užívať,lebo by som od bolesti nezaspala,máš teplotu? ja som mala cca 39.9stupňov,ale ten ibalgin mi ju zrazil,aj hlas som stratila,tak ma hrdlo bolí a navyše mám hrozný dusivý kašel-najmä v noci,sú aj dni ked je mi ok ale vždy sa to vracia tak večer...ale k doktorovi nechcem ísť,lebo mám zlé skúsenosti a radčej sa ich stránim z osobných dôvodov,ale ak mi to neprejde tak budem musieť,lebo ja mám dosť slabú imunitu tieto posledné 3roky...všecky chrípky sa na mňa lepia a drží ma to vždy aj mesiac...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.