Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Co je to?Pozri foto

??????

Aha007,ale mal by si to mať už trošku bledšie.časom strie vyblednú ale nezmiznú.Príčina ich tvorby-náhle schudnutie alebo priberanie-

veronika

hej, je to stria.
ja mam take iste ciary.. ale vodorovne, hadam aj 10 na chrbate v oblasti krizov a poznam cloveka co to ma po celom chrbate.

majka_

aj ja mam take podobne "ciary", ale len na podbrusku a zasahuju ku genitaliam. takze neviem, co to je. inak, ako sa moze clovek nakazit genitalnym herpesom? ak pohlavnym stykom, tak u mna to neni mozne, lebo som styk este nemala.

vecernica

Prve co ma napadlo ze sa to podoba na nakazu svrabom.Presuva sa to? ak sa meni poloha tych flakov ,tak je to mozna nakaza svrabom.Je to liecitelne , ale len pod lekarskym dohladom.
Urcite by si mal ist za dermatologom, alebo dermatovenerologom.Dalsia moznost je genitalny herpes. to by ti mali zobrat vzorku.Genital herpesy nemusia byt presne na genitaly ale aj okolo anal otvoru.Ak to boli alebo stipe tak aj toto je velmi pravdepodobna moznost.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Co je to?Pozri foto - Fórum - ZDRAVIE.sk