Piercing v uchu

jankaaaaaaaaa

ja uz mam piercing hore v chrupavke rok a aj tak natom nespim, lebo ten piercing tam dost tlaci a po dlhsom lezani na tom uchu to dost boli,..

Mímmmmi

Ahojte :) no ja som si dala prepichnúť ucho hore v chrupavke :) chrupavka síce bolí ale nieje to nič také hrozné :) dá sa to prežit :D keď mi tou ihlou prešla bolelo to dosť :D a potom dalšie 3 hodiny :D hned som si to vydenzifikovala a prestalo boliet prvnú noc som vôbec nespala lebo ma to bolelo a nedalo sa mi na tej strane spať:) ale každý deň si to čistím ráno a večer :) a je to v pohode len si dávam pozor aby mi do otho niekto nebuchol alebo tak :) ale inak je to masaker výsledok stojí za to :) a je to mega ! takže do toho držím palce ;)

mony45678

ja som si včera spravila do ľaveho ihlou...home...takže..u mne dobrý...nebolelo..nič..teraz to necitim..iba možno ked do toho vrezím nechtiac alebo tak...a stálo to 2 centy..teda tá ihla.. a ked som si dala ist prepichnut ku doktorke, zaplatila dom asi euro 50 centov..home made je lacne, rychle..no a ked si ti domodci v afrike pichaju kade tade..takže tuna ked to vydezinfikujeme, tak uplne v pohode

Jaja :)

Ja mam prepichnute 2 dierky :)......ked som si isla prepichovat prvy krat strasne som sa bala a bolelo to len trochu a teraz endavno som si prepichla ja sama a uz usi prepichujem aj ja takze uplne v pohode :)))....len jedno co sa bojim je ze som si trafila do nejakeho nervu co dufam ze nie :)

loiujhg

ja som si dal prepichnut lave ucho asi pred 8 mesiacmi...opuchlo mi to a mama mi to skratka odlupla krvacalo mi to trochu ale prestalo a teraz to mam uplne OK

Berries

zdravím :) chcem si dať piercing do ucha - chrupavky a zaujíma ma koľko to môže stáť...samotné prepichnutie a prepichnutie + náušnica (či sa oplatí kúpiť náušnicu na nete a ísť si len prepichnúť ucho)...a ozaj, poradili by ste mi nejaké miesto v Bratislave kde to robia ? díky, Berries (tokyo_flower@yahoo.com.au) :)

cucoslav

hej ked si idem prepichnut ucho nejak ma to boly xD a mam spotene ruky pls kdo vie niečo na poradenie moje skype : borisko.unucka pls napiste my dakujem...

rew

myselkaA> ano, je mozne ze ti to bude trochu hnisat aj ked budes dodrziavat hygienu ale nie je to nic strasne. Po prepichu si to nachytaj, nehraj sa so sperkom, cisti dvakrat denne slanou vodou a bude to v pohode.. nevykasli sa na cistenie ani ked budes mat pocit ze je to uz zahojene, treba aspon raz tyzdenne