Piercing v uchu

Lussy Š.

Ja som si tiež dala nastreliť uši asi pred 3 rokmi. Vždy som chcela mať podierkované ucho ale odtiaľ potiaľ :) z jednej som si spravila maličký tunel, v druhej mám väčšiu náušnicu a v tretej najmenšiu. Mala som aj tretiu ale vždy keď som dala prepichnúť jednu náušnicu zahnisalo mi celé ucho a ten kto ma tunel vie aké je to keď ti začne hnisať tak som ju vytiahla mám 3 dierky to mi stačí nič škandalózne je to pekné :) a dodnes keď si kúpim zlé náušnice alebo ťažké čo mi rozdráždi dierky tak si dám Spiritus dilutus vodičku s alkoholom v lekárni bez predpisu len za 1 euro :) žiadna hrôza.

petaaa:D

ja mam dokopy tri piercingy :D v pupku v jazykua vcera som si bola dat do chrupavky :D bola som v original pierc salone kde to nenastreluju ale prepichuju pretoze chrupavka by sa nastrelovat vobec nemala ...prepich celkom boli aj prvy den ale dnes to uz necitit iba ked is do toho buchnem...na cistenie najlepsie antibakterialne mydlo a ja pouzivam este taky sprej na piercing co som pouzivala aj na pupok ..inak super vecicka piercing sa po pouzivani tohto spreja o dost rychlejsie hoji a hlavne to nehnisa :D tak ak sa vam to paci do toho prezijete v pohode neni to nic hrozne :D

deni3121

ahojte ja som si dala pearcing do ucha ked som mala 11 a moc to nebolelo bolo to iba take male štipnutie dalo sa to vydržať a nemala som s tým žiaden problém . Tak baby ktoré chcete pearcing do ucha nebojte sa smelo do toho!!!!

THINA_THINA

No dala som si prepichnut uchu po 2 týždnoch som si vymenila naušnicu v piercing študiu mi povedali že až o najskor 1 mesiac a to potom som prekročila dost vela nevadí to mam si am dat naspat tu

rew

ahojte. chcem si dat prepichnut ucho, ale asi tak o mesiac mam ist k moru.. moze voda sposobit problem pri hojeni? ako dlho sa to hoji? ak chcem dve dierky (do jedneho) je lepsie postupne alebo mozem naraz? viete mi odporicit nejake studio v KE? vdaka

AdA161

ja som si sama prepichla 7x ucho doma a všetko mám úplne v pohode aj v chrupavke aj v lalôčku samotné prepichovanie nebolí len ked si človek dáva náušnicu je to trošku citlivé a po pár dňoch to prejde v chrupavke to bolí trošku dlhšie ale dá sa na tom spať :), len ak smiem poradiť nedávajte na to ani alpu ani alkohol najepšie je antibakteriálne mydlo....tak veľa úspešného prepichovania :)