dieťa

vecernica

Neviem kolko mas rokov? Odporucam ti navstivit centra umelej reprodukcie.ale davaj si pozor niektore vyslovene idu len po peniazoch.Na vek sa pytam pre to lebo poistovna preplaca urcite veci do 38 rokov.Neodporucam centrum..dost velke a zname medialne.Nechem to tu menovat...hoci maju akoze dobre vysledky strasne vidiet to ako im ide o peniaze. Inak su rozne metody toho umeleho oplodnenia, takze aj menej agresivne napr transfer{prenos } semien do maternice, ak by manzelove boli menej pohyblive.to je metoda uplne bezbolestna zo ziadnym umelym zasahom . Ina metoda to je implantovanie semien priamo do vajicka v skumavke.Najskor si ale chodte dat vysetrit spermiogram to stoji len {200 az 500 sk}.Inak ak ti poistovna nepreplati nic tak sa priprav na - 50 tisic..........ak len transfer tak 5 tisic.

clupka

momentalne si velmi pevne upreta na to tehotenstvo a prave vtedy zeny nemusia otehotniet skus na to chvilku nemysliet ja viem ze sa to neda ale ak na cas vypnes ono to pride v najnecakanejsiu chvilu .

agatka1

co robit? no skusat samozrejme dalej, aj na mna cakali moji rodicia 6 rokov od vtedy co sa vzali a potom na moju sestru dalsich 10 rokov po mne, tzeda ja som mala 10 rokov a sestra sa prave narodila, takze nezufajte, vsetko sa podari, uvidite, ani nebudete vediet ze kedy a pride to...verte tomu ..uzivajte si s manzelom radovanky a nemyslite len na to, ako otehotniet,. pride to samo...drzim palceky...:-)))