pervitin, ihla, cudna skladacka....poradte mi...

Príspevok v téme: pervitin, ihla, cudna skladacka....poradte mi...
sunnygirl333

Mam taky problem s kamaratom...bola som unho a nahodou som v zasuvke nasla hodene cudne dlhe striekacky a tenuckou ihlou...bola tam aj taka mala cudna striekacka...zvrchu poprepichovana, zrejme tymi tenuckymi ihlami...
Neviem, co to ma znamenat...kamarat mi povedal, ze to nie je jeho...ale vsimla som si, ze castokrat odbieha na zachod,ma zmeny nalad, strasne sa poti...a ma niekedy taky akoby kovovy, zelezity dych...o co tu ide??..predpokladam, ze pervitin...myslim, ze potrebuje pomoct, pomohla by som mu, ale tvari sa odmietavo, zapiera to a smeje sa, ze mam bujnu fantaziu...vyzna sa tu v tom niekto??...ja som sa s drogami nikdy nestretla...

joni_

hmmm, ani ja nemam skusenosti s drogami, ale to co pises vyzera perinajmensom podozrivo, snad ti tu este niekto poradi
alebo skus ist za doktorkou ak jej mozes doverovat ze to nevyzvoni a spytaj sa na tie priznaky co to moze byt a co by ti radila s tym robit

barbinka

ja som stretla. tu si môžeš prečítať www.zdravie.sk
on tvoju pomoc bude stále odmietať a zároveň môže byť aj agresívny, keď bude na dojazde. dávaj si radšej pozor, aby ti neublížil.