Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

je to alergia??

Príspevok v téme: je to alergia??
cinderella-c

a vysetreni som este nebola...tri mesiace byvam s priatelom a on ma psa...dovtedy som v kontakte so psami nebola...zacala som mat sucho v hrdle, svrbi ma nos, mam pocit, akoby som sa "nadychla piesku"...zacali mi slzit a stipat oci...dokonca som bola na preventivke a mam silnu anemiu..c stym asi nesuvisi, alebo ano??
...myslite, ze si na psa nejako "zvyknem"??...prietl sa mi smeje, ze som moc "fajnova"..ale ja to fakt neviem ovplyvnit, ze mi je tak zle a stale sa to zhorsuje...odporucate mi odborne vysetrenie??..a co pes - mozem snim zit s alergiou v jednej domacnosti???...mam sa nicit liekmi a trpiet, alebo sa zbavit alergenu -psa??..aky mate na toto nazor??..

joni_

ta anemia neviem ci s tym suvisi?? ale na alergologiu by si mala ist, moze to byt alergia, lekar ti povie ako silna a ci sa musis psa zbavit alebo stacia tabletky, ale obavam sa ze ked sa potvrdi lergia tak sa budes musiet rozlucit s alergenom :(

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

je to alergia?? - Fórum - ZDRAVIE.sk