úchylák-pedofil

Príspevok v téme: úchylák-pedofil
nathááááááááááááálca

prosím,poradte mi -mám ísť na políciu?včera sme sa boli s kamoškou kúpať na rybníkoch až do večera a asi okolo 20.00h sme tam ostali samy s takým asi 35-ročným chlapom,najprv sa nám len tak slušne prihováral-také bežné otázočky-od kial sme ,ako sa voláme,kolko máme rokov-máme 13.potom sa ponúkol,že nás vezme autom do mesta,lebo je to dosť dakeko 5km,kamoška súhlasila,ale mne sa to zdalo podozrivé,tak divne sa na nás díval a račej som odmietla a tak sme šli ako domov,ale on stále šiel za nami a kadečo sa vypytoval,ked sme už boli pri ceste,tam vedla mal auto a vtedy zdrapol kamošku za zadok a pýtal sa či jej môže dať pusinku...ona sa zlakla,ale bála sa odporovať a tak ju pobozkal,potom zdrapol aj mňa a tiež ma začal bozkávať a potom otvoril to auto a ťahal nás tam za ruky...podarilo sa mi vyšmyknúť a kamoška ho kopla,vybehli sme na cestu a utekali,našťastie nešiel za nami,lebo dalej bola pumpa a reštaurácia,tak sa nám podarilo utiecť mu,bojím sa že to skúsi aj na iné dievčatká a tie nebudú mať také šťastie...čo myslíte verili by nám policajti a dokázali by ho nájsť?viete,ja nemám ešte s políciou skúsenosti a to by sme museli aj svedčiť na súde?

jajka

machulka, s tym ze trinastky v dnesnej dobe nemaju vecer vonku behat same suhlasim. a skutočne ked ta niekto drzi pod krkom a siroko daleko nikto nie je tak nema zmysel kričat.

machulka006

jajka: ja som sa tiež ocitla už v bársakých situáciach, mám kamošku ktorá mala 9 a nedala sa pedofilovi ktorý chodil k našej základke a nakoniec ho aj vďaka nej a vďaka ďalším duchaplným dievkám chytili...
ja som ale názoru že 13tky nemajú č o byť o osmej vonku samé

nathááááááááááááálca

machulka ale ja som ho nechcela vyprovokovať,keby som kričala,možno by sa rozzúril a ublížil jej,ved ju držal pevne,že sa nemohla brániť a aj tak tam nikto nebol,kto by ma počul...

machulka006

a celé sa mi to zdá nejaké pritiahnuté za vlasy...
šakkeby som videla ako nejaký kkt bozkáva moju kamošku nedáms a mu pobozkať aj ja...
nie?
ale ziapem o život

sisisissi

naty, neboj sa, isto o zvladnes, len to treba zastvait. Vam sa nic nestalo, ale mozno nejake chudak ine dievca nebude mat to stastie. Pomozte mu a nedovolte aby este niekto mal tak neprijemnu spomienku. Vela stastia