Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

čudný menštruačný cyklus

Príspevok v téme: čudný menštruačný cyklus
janulik85

Krvácam v kuse už druhý týždeň. Mám nepravidelnú menštruáciu. Takže som to asi cca po 2 mesiacoch dostala. Je možné, že to mám tak dlho kvôli nepravidelnému cyklu? Výsledky na gynke boli dobré, tak tomu nechápem. Nevie mi niekto poradiť, ako to zastaviť? Zajtra odchádzam na dovolenku. Ďakujem

RNG

Enzymi su latky, ktore rozkladaju alebo pomahaju pri roznych procesoch v tele. Cistace enzymi si telo vytvara samo, ale pouziva ich casto na pomoc travenia, takze na telo nezostane dost a telo sa postupne zamori.
Na enzymaticke cistenie treba brat enzymi na prazdny zaludok, hodinu pred jedlom.
Enzymi sa nachadzaju v niektorych surovych plodinach alebo ich produkuju rozne mikroorganizmy na rozkladanie latok(kvasenie, hnitie)
Zahriatim nad 55 stupnov celzia sa znicia, takze pri dnesnej varenej strave ich dostavame primalo a je rozumne si ich doplnat.

123456789

preto nerada chodim na kupko lebo take humusačky ako si ty sa počas kramov močia v bazene s ostatnymi ,človek ešte dostane nejaku nakazu od takych ako si ty

jancecka

takže podľa sona som mala celý ten čas nepravidelnú menštruáciu kôli cyste, teraz som už dobrala aj injekcie, aby sa mi zosušila, na budúci týždeň idem na sono, tak uvidím či ju ešte mám, inak zistila mi kopec prechodených nepreliečených zápalov, poslala ma na sono prsníkov, idem až v januári, hormonálne to nemám, to je v poriadku a teraz vo štvrtok idem na laparoskopiu, tak sa teším D:

slavka567

Ja niekedy dostanem menzes za 10 dní. Stáva sa mi to tak raz dvakrát v roku. Je to normálne ? A ak nie, dá sa s tým niečo robiť ?

minnie mys

Fiha, tak toto som mala aj ja. Teda, kramy mi chodili presne, nevynechavali a prisli + - par dni, teda no problem...ale mavala som ich aspon 10-11 dni! Napriklad 5 dni som mala normalne, potom 6 - 7 uz take slabsie a potom znova akoby som dostala...obcas som medzitym nemala vobec! ale vedela som ze musim pocitat s tym ze mi "pridu" znova...bola som z toho strasne zufala, ale mala som 12 rokov ked mi to zacalo haprovat (v 11tich som dostala)a mam dojem ze niekde na kupalisku, kedze mi to zacalo blbnut po letnej sezone, dokonca som bola aj kvoli peceni vtedy v nemocnici, ze som to mohla mat z vody, tie pecenove tazkosti...takze aleluja kupaliskam...A nekonecne roky sa mi to vlieklo, teraz mam 22, medzitym sa to trocha poupravilo na 8 dni, teraz mavam 7 ale velmi velmi silne, ale to som mala vzdy. U gynekologa som prvy raz bola ked som mala 19 kvoli uprave tej menstruacnej intezity ale lieky nepomohli, a odvtedy inak chodim uz aj preventivne, a vsetko mam ok, vsetky vysledky, stery, pecenove testy atd... Pritom doteraz mam stresy ci som tam nieco nechytila co sa ani neukaze, az potom neskor, tak ako pise jancecka! Mozno sa mi tam zblaznili aj hormony, alebo co ja viem, uz teraz je to fajn, oproti tomu co som prezivala ako mala. Ale mozno iba zbytocne stresujem, neviem, ale urcite to ok nebolo a nikdy ani nebude. snazim sa davat si pozor, ale bohuzial to kupaliskove nestastie v detstve mi dopomohlo k stresom ktore pretrvavaju aj teraz.
Inak ja si myslim ze u teba to bude nieco hormonalne, teda ak si sa len nemohla nakazit z niecoho ineho...

jancecka

ahoj, no tak ja som na tom podobne D: tiež mi moja lekárka vravela že sa mi to po pôrode upraví, vtedy som tomu nevenovala pozornosť, lebo som ešte bábo nechcela, ale teraz mi robí problém otehotnieť, tak som sa dala preložiť k inej lekárke a tá ma poslala na kopec vyšetrení, tak sa uvidí z čoho to mám ale dobré to určite nie je, možno to aj tebe pomôže, keď sa skúsiš preložiť k inej gynekologičké

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

čudný menštruačný cyklus - Fórum - ZDRAVIE.sk