Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

holky poraddte

Príspevok v téme: holky poraddte
zena20

ahojte holky. Uz druhy mesiac beriem antikoncerpciu a moja menstruacia bola taka slaba ze mi stacilo pouzit iba tenku vlozku. Mam strach ze som tehotna. Robila som si aj test po prvej mesntruacii no myslim po prvom mesiaci a mi vysiel test negativny. mam aj tie iste priznaky pred menstruaciou ako bolesti brucha, vyrazky na tvary - akne, bolesti v prsnikoch..ale moja menstruacia je velmi slaba... moze to byt aj tym ze beriem tu antikoncerpciu jeanine?? ked mavam sex s priatelom tak si davame velky pozor a moj pratel ma non stop ujistuje ze som v poriadku pretoze ani raz sa do mna neurobil. Poradte prosim...

???

zena20....nemusis sa nicoho bat..niesi tehotna..to ze si mala slaby menzes, je sposobeny tymi hormonmy. Ked mavaju niektore dievcata silnu menstruaciu s velkymi bolestami, lekar im preto predpisuje HAK, aby sa im zmiernila intenzita krvacania..ja som zo zaciatku tiez velmi malo krvacala..potom sa to upravilo a je to normalne..nemusis si robit ani tehotenske testy a ani si nemusite davat taky velky pozor pri sexe, ked beries HAK...a to ze ta bolieva brucho..to sa ti upravi, bolesti v prsnikoch..je normalne pred menstruaciou, mna vzdy bolievaju tyzden pred, a vyrazky sa ti upravia po dlhsom uzivani HAK..tak sa nemusi nicoho bat :)

smejo4ja

Moja tak to je normálne veď keď máš anti. tak to ti ona spraví že máš slabú a nezbolestnú, anti. aj na to pôsobí vieš

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

holky poraddte - Fórum - ZDRAVIE.sk