Všetko o chudnutí a formovaní postavy

biasa

v minulosti som používala tabletky Lipoxal. užívala som ich dosť dlho. chudnúť som chudla ale nemyslím, že tomu pomohli tieto tablety, skor mozno to ze som nic nejedla cele dni. myslela som si ze takto budem krasna a stihla. nebola som ani jedno. bola som vychrtla. teraz ked cvicim pravidelne snazim sa jest a citim sa ovela lepsie. uzivam tabletky bio cla-booster, kt sa uzivaju aj pri cviceni, uzivala som aj l-carnitine. mam z toho velmi vela energie, cvicenie ma viac bavi.. mozno je to len taky pocit, neviem. ale myslim, ze vsetky tablety typu lipoxal su hlupost..

barbinka

tak však dobre, ani ja nie som odborník. mám len štátnicu z TV, tak aspoň niečo viem a tiež z vlastných skúseností. a keď to napíšem, tak je zle.
ty si teda skúšala tabletky na chudnutie? pomohlo ti to? a koľko si s nimi schudla?

barbinka

biasa: nerozčuľuješ ma, len nie všetky tvoje rady sú správne. to je všetko. je pekné, že chceš pomôcť, ale zdravý životný štýl sa aj študuje. myslím, že ti niektoré poznatky chýbajú.

biasa

inak.. pri cviceni odporucam zaplatit si na zaciatok trenera ako som uz spominala...z vlastnej skusenosti viem, ze to nema vobec efekt ked clovek nevie ako ma presne cvicit

Jamaica

Kravské mlieko je pre teliatka. Pre ľudí je materské. Môj názor je taký, že: kravské mlieko by sa malo podávať iba deťom, pokým rastú a zväčšujú sa im kosti, ale pre dospelých je zbytočné. Dočítala som, že telo dospelého človeka nevie spracovať bielkoviny z mlieka ako telo dieťaťa. Najlepšie na chudnutie je podľa mňa postupne si odvykať od nezdravých jedál, ktoré sme doteraz jedli a začať ich nahrádzať ovocím a zeleninou. Mäso by som odporúčala len z rýb alebo si môžme dopriať aj kura. Sladké sa dá ľahko nahradiť ovocím, hlavne banán je dosť sladký. Slané teda zeleninou. Ale jediné, čo ja osobne neviem nahradiť je čokoláda. Začala som ju nahrádzať pravou čokoládou - horkou a veľapercentnou. Ale od tohto jediného si naozaj neviem odvyknúť. K tomu všetkému pridať cvičenie. Najlepšie si nájsť kamošku (kamoša) na prechádzky, behanie, cvičenie, plávanie a iné. S chuťou a zábavou sa chudne ľahko. Držím všetkým palce!!!

barbinka

milá biasa, hrávam tenis už dosť dlhú dobu 3-5 krát do týždňa po dve hodiny. ja mám pohybu až až a vždy som aj mala. svaly som mala vždy, ale pokiaľ som neupravila stravu, tak som neschudla. toto som schudla za 3 mesiace.
a keď už tak veľmi radíš, tak by si mala vedieť, že ovocie sa nemá po dvanástej jesť. a kebyže si dám na večeru len zeleninu, tak by som nemala žiadnu energiu, keďže športujem. na večeru sa majú jesť bielkoviny. samozrejme môžeš aj so zeleninou. a musli nie je tiež vhodné.

biasa

co sa tyka tabliet na chudnutie typu lipoxal a pod.. nad tym sa mozem ako clovek kt s tym ma skusenosti len pousmiat:-) vyborny je vsak l-carnitine napr. v tekutej forme. ja beriem bio cla booster, sluzi na odburavanie podk.tuku, regeneruje svaly..keby boli tabletky an chudnutie take ucinne ako sa prezentuje, nebolo by ludi, kt sa trapia vahou....:-))