Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aku ju máte??

Príspevok v téme: Aku ju máte??
šuška

baby či chalani povedzte ako to prežívate? Može mať baba aj velku šušku? Stalo sa Vám to už? Ako ste to riešili a čo ste si pri tom mysleli? Lebo ja som to doteraz nikdy neriesila a moj nový priatel sa pri mne nedokaže spraviť. Som zúfaláá :-( čo mám robiť. Doteraz som počúvala vždy len pochvaly a teraz sa citim pod psa a mam z toho depky

razor

nuz tazko povedat, podla toho, co pises to bude asi dost tazke zmenit, ked chodi len tak dnu a von bez vasne (ako keby mu uleteli vcely). Niekto tu na fore pisal, ze sex vznika v hlave a podla mna je na tom urcite nieco, ked chyba vasen, stava sa zo sexu - ako povedal isty banan v TV len bohapusta j...... :-)) alebo skor nejake splnenie si povinnosti a to je potom dost tazke s takym clovekom vydrzat dlhsie, najma, ked je ten druhy sexualne zalozeny...Niektore kultury su take, ako napr. rusi, skandinavci, ze su u nich celkovo emocie a vasen potlacene az niekam na pokraj a potom je to asi cele ako keby to robili roboti. Chapem ta, ja som sa presne kvoli tomu rozisiel s viacerymi babami. Mozno by ale bola nejaka nadej (alebo ako pises - chmaty) "-), no neviem, nakolko ste v sexe konzervativni...

šuška

razor dakujem ze si napisal.. problem je v tom, ze on je presne ten typ chalana s ktorým sa neda rozprávat.. S mojim ex sme si sedeli perfektne práve kvoli tomu, ze sme si stale hovorili co sa komu ako paci, co je dobre a co nie. Aj to zle bolo dolezite lebo sme vyselektovali len to najlepsie. Ale tu je to fakt tazke. Az mam z toho depresie . Mala som aj chalana co mal fakt maleho snazil sa a citila som ho v pohode. Ale tento len dnu a von a bez vasne..:( co mam robit aby to bolo lepsie? nejake chmaty chalani neporadite?

razor

šuška podla mna by ste sa mali spolu porozpravat o tom, co sa tomu druhemu paci a co nie, kludne aj pocas sexu, vela parov to podcenuje a potom to robia asi len z povinnosti a najma treba spoznavat reakcie toho druheho. Prvy sex s partnerom neni najsamsuper nikdy, az postupom casu sa naucite a zistite, co a ako Vas oboch vzrusuje a aj orgac pride a bude lepsi a lepsi. Druha vec, ze mozno ma chalanisko nejake vnutorne problemy, stres alebo nieco ine, potom je to podobne ako u zien...Neznamena, ze chlap sa dokaze vzdy a za kazdych okolnosti spravit. A vobec to nesuvisi s jeho velkostou, ak tak hrubka a to, ako vie s nim narabat je ovela podstatnejsie...Pripadne vypil toho viac nez mal :-)

smiech

Tak ma riadne maleho a nesikovneho. To uz naozaj nie je tvoja vina ked sa chlap pri tebe nedokaze spravit. Je to iste kvoli tvojej "velkej"? Mozno ani nie je na baby O:-)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aku ju máte?? - Fórum - ZDRAVIE.sk