Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

budem stastny?

Príspevok v téme: budem stastny?
jonhy

Mam 17 rokov. Mojmu dievcatu som povedal ze ju milujem a ze s nou chcem byt navzdy. No teraz ani neviem ci ju lubim. Stalo sa kopu veci a moje city to asi velmi zmenilo. Keby som jej nepovedal ze ju milujem mozno by som sa s nou rozisiel.Viem ze ona ma velmi lubi no ja naozaj neviem co k nej citim.Milujem sa ma povedat jedinemu cloveku a ja som to povedal jej. Nechcem ranit jej city a som dost zasadovy a plnim svoje sluby a preto sa s nou nechcem rozist lebo som jej povedal ze s nou zostanem navzdy.Myslite ze sa do nej dokazem zalubit? Pretoze slub ktory som jej dal nechcem porusit a radsej budem s nou aj ked ju nebudem uz lubit.Myslite ze sa to da? alebo som spravil zivotnu chybu? prosim napiste svoje nazory.

...nadej

Je lepsie ju ranit takto ako jej byt neverny.Vsetko je proces .Teraz mas myslienky v hlave.A bude to cim dalej silnejsie az pokial sa to nevyriesi.Mozno to nebude radikalny koniec ,ale pride to tak prirodzene.Mas to tazke ,ale ty si urcite dobry clovek tak to dopadne dobre.

...nadej

Urcite je normalne co prezivas .Moj manzel zazil to iste .Tiez mal v tvojom veku vazny vztah.Bolo to tazke ,ale rozisiel sa s nou.Keby sa s nou nerozisiel tak by sme neboli teraz manzelia.Milujeme sa a je to dobre.Je charakternejsie priznat si omyl ako niekoho cele roky tahat za nos.

jonhy

Ja som vzdy dodrzal to co som povedal.Nechcem to menit.Mozno som jeden s mala ale slova pre mna nieco znamenaju.Aj teraz sa mi pacia ine dievcata a aj ja im myslim ale nepustim si ich k sebe vzdy dam najavo ze som zadany.Keby som vedel,ze ona sa so mnou nerozide nikdy,kludne s nou zostanem a nebudem sa tym trapit.Ja sa len bojim,ze s nou budem este napr. niekolko mesiacov mozno rokov ona to ukonci a ja ten cas co som bol s nou "zabijem", pretoze som mohol byt uz mozno s inym dievcatom ktore by som miloval.Ja ju nechcem sklamat,nieco vo vnutri mi to nechce dovolit.Chcem aby bola stastna nech to mna stoji cokolvek.Neviem to vysvetlit,preco to tak citim.Viem,ze ked jej poviem,ze sa moje city zmenili ona ma uz nikdy nebude chciet vidiet.No pri tej predstave mi idu slzy do oci.Ja neviem moje vnutro je nejako cele popletene.
A prosim nesudte ma podla veku,mozno to znie namyslene ale som o nieco vyspelejsi ako moji rovesnici.

qqq

je pekne od teba a v dnesnej dobe neobvykle ze si chlap tak stoji za slovom ale city sa menia tak jak sa meni zivot a stava sa ze saclovek odmiluje ale je nie na mieste aby si s nou preto ostaval jednoducho si jej to tak povedal lebo si to v tej chvili a situacii tak chcel a tak citil a to je spravne len sa to jednoducho uz zmenilo treba to prijat a ist dalej aj ked to bude a je velmi bolestne ale ty si este priliz mladucky nato aby si vedel co je laska a zivot

minnie mys

Jonhy, ak uz teraz vies, ze ju zrejme az tak nemilujes (aj ked vo vyhlade nie je ine dievca), tak pockaj az to druhe dievca pride! Sam uvidis ze "bohuzial" citom nerozkazes, najma ak uz teraz vies ze to nie je ono. A ine dievca ti to moze este riadne rozvirit, najma ak sa do nej zamilujes :). Na tom ze si jej povedal ze ju milujes, nie je nic zle, ak si to vtedy myslel uprimne...ludia sa rozchadzaju, davaju dokopy a stale to takto bude. Neviaz sa na niekoho pokial vies ze to nechces.

iva18

To je dost casty problem chalanov, ze najprv naslubuju hory doly a na druhy den to lutuju. Myslim, ze by si sa mal z toho hlavne poucit a nabuduce si dobre zvazit komu povies "milujem ta",lebo su to velmi silne slova.Teraz ta to sameho trapi lebo citis ze to bolo predcasne. Hlavne v tvojom veku myslim ze casu na hladanie si zivotnej partnerky este mas dost takze sa netreba ponahlat. Co sa tyka tvojej priatelky, skus sa s nou o tom porozpravat, nebude to lahke a necakaj ze to bude pre nu prijemne ale ked jej povies, ze ju mas rad ale vo vasom veku sa este nemozte zavazovat jeden druhemu na cely zivot urcite aj sama casom pochopi ze mas pravdu. Skratka si sa unahlil, vtedy si to mozno tak citil, ale city su naozaj dost nestale a to co si citil bola zamilovanost a to este neznamena pravu lasku. Bud k nej uprimny, ak je to dievca s ktorym mas ostat potom sa nie je kam ponahlat, teste sa z toho ze mozte byt teraz spolu. Ak ju ale uz nemas rad, hlavne ju neklam to ze ju budes vodit za nos jej nepomoze. Zelam vela stastia a netrap sa koli tomu, to este nie je koniec sveta :)

fraisee

makkys.. je ti dobre? to ze ked niekomu povies ze ho milujes ta k nemu ma zaviazat na veky vekov? ach ti pubertaci, bud sa rezu, droguju alebo vymyslaju taketo somariny..

jajka

city sa menia, nemozes s nou predsa ostat len preto ze si jej to slubil. trapil by si aj seba aj ju. ved si to urcite vsimne ze to uz nie je ako predtym. samozrejme ze ju to rani. ale taky uz je zivot...nebud zbabelec a povedz jej to. samozrejme najcitlivejsie ako dokazes, ze uz k nej necitis to co predtym, ze ju mas stale rad, ale uz to nie je ono a nechces ju klamat.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

budem stastny? - Fórum - ZDRAVIE.sk