VYKLADANIE SNOV..................

Príspevok v téme: VYKLADANIE SNOV..................
sinderela

AHOJTE CHCEM SA OPYTAT CI NIEKTO JE SCHOPNY MI VYLOZIT SEN....VLASTNE SOM UZ PRESLA KOPEC SNAROV NA INTERNETE LEBO VLASTNY NEMAM ALE AJ TAK SOM TO NEPOCHOPILA.....

JEDNODUCHO UZ SA MI DRUHY KRAT SNIVALO O SLEPOM DIETATI KTORE SOM NIESLA NA RUKACH....

VIETE MI TO NIEKTO VYLOZIT??? AK ANO TAK PISTE...DAKUJEM...A PRIDAVAJTE AJ SVOJE SNY....PA

radana

No dobre jajka,ale ako sa mam takych snov zbavit?Ako to mam ovplyvnit?To sa predsa neda povedat-tak uz nech sa mi take sny nesnivaju.Ja tie zive sny nemavam kazdy den,ale tak raz,dva krat do mesiaca.Ale aj tak je to velmi neprijemne :(

jajka

ide o to ze naozaj to neovplyvnis, a zbytocne si tak minas energiu, ktoru by si inac mala na riesenie situacii a lepsie zvladanie zivota, nedokazes sa plne sustredit na riesenie problemu a si ovplyvnena tym co uz vies dopredu, hoci to ani nevies vysvetlit. Ak sa ti podari tych snov zbavit bude to ovela jednoduchsie, a budes silnejsia. Vôbec nelutujem ze take sny uz nemam, môzem sa plne sustredit na realitu.
Je to podobne ako ked ides ku vestkyni, ona ti nieco povie, a ty tomu prisposobujes svoje rozhodnutia. Hoci keby si tam nesla tak by si reagovala inac. Zbytocne to odobera energiu...

radana

Jajka,mna tieto sny tiez dost vycerpavaju,len to je to horsie,ze vacsina tychto snov dost radikalne meni moj zivot a ja to nemozem ovplyvnit,darmo robim cokolvek.V tych snoch ma desi to,ze tam napriklad vidim ludi,ktorych vobec momentalne nepoznam a oni naozaj pridu do nasho zivota a vzdy sa stane to,co sa mi par hodin,alebo 1-2 dni v tom zivom sne snivalo..

jajka

radana, mne sa isty cas taketo sny snivali skoro kazdy den, nie take silne, len take drobnosti...hrozne ma to unavovalo, ze som vedela vopred co kto povie, aj tak som s tym nic nemohla robit...ked som sa to snazila zmenit tak som z toho tiez nemala dobry pocit...islo naozaj o drobnosti, ako ze niekoho stretnem, niekto povie to a to, budeme tam a tam...ked som uz bola z toho naozaj unavena tak som si zelala aby tie sny zmizli, a oni zmizli...takze ak ich nechces mat, tak si skus silno priat aby nechodili. a este sa mi obcas stali take veci, za dna, ze som vedela nejake veci na 100percent, hoci som nemala ako...ze moje dieta bude bude chlapec, ze dcerino dieta bude dievca, ze babicka nezomrie teraz (bola na tom velmi zle v nemocnici) ale az o par rokov...ale to neboli sny. bol to taky silny vnutorny pocit istoty.

radana

Jajka,zaujal ma tvoj prispevok o tych snoch,pri ktorych mas taky zvlastny pocit a potom sa ti splnia do bodky..Stava sa to aj mne.Neviem,ci je to predtucha,ale volam ich ZIVE sny-su uplne ine,nez to bezne snivanie sa.Tieto ZIVE sny si pamatam aj 10 rokov dozadu.No najhorsie je,ze sa presne tak ako sa mi snivali aj stanu.Mavam z nich az strach.Manzel sa na jednej strane z toho smeje a hovori mi,ze ked sa mi bude snivat,ze sa mu nieco stalo,nech mu to poviem a na druhej strane tieto sny respektuje,lebo vzdy ked sa mi snival takyto sen, sa aj splnil.A potom sa pytal,ze ako je to mozne,ze sa mi to snivalo a povedala som mu to uz par hodin dopredu a sa to naozaj stalo :(((

luuluu

caute. neviete niekto vykladať sny? na internete som odpoved nenasla a sniva sa mi uz pol roka jeden sen. a rada by som vedela co to znamena. ak viete o niekom kto mi pomoze prosim poradte, dakujem

igua

a najkrajsie je ,ked sa naucite ovladat sny...ja som to vedela kedysi, ale odvtedy trpim nespavostou, tak to uz radsejneskusam :(

jajka

ja teda neviem co by ste robili keby ste mali sny ako ja...take filmy nevymysli ziadny filmovy reziser...bezne sa mi sniva ze ma niekto nahana, ze nevladzem utekat, ze lietam, ze idem vo vytahu kde su prehadzane tlacitka, ze mi vsetky zuby vypadali, ze mi vnutornosti-creva z brucha vypadli, ze idem strojom casu, ze som v uplne inej dobe, iny clovek, ze som muz, ze som zviera, môzem byt kymkolvek...ked mi treba cikat tak hladam zachody a ziadny nie je volny, ked sa bojim o vztah tak sa mi sniva ze ma partner podvadza, ja ho bijem a on sa mi len smeje, ked som unavena tak sa mi sniva ze nemozem zaspat, snivaju sa mi kompletne pribehy so zapletkami, hrdinami, myslienkami a zavermi, niekedy sa mi sniva ze pozeram telku, ak mam s niekym konflikt tak sa celu noc hadam, rano ked mam vstavat sa mi sniva ze sa obliekam a odchadzam a zrazu zistim ze este spim :))ale najradsej mam sny kde lietam. a obcas sa mi snivaju sny ktore sa mi splnia. do bodky. ale pri tych mam taky zvlastny pocit...su to predtuchy.

figurka

ahojte, zvyknem mávať sny s neznámymi ľuďmi. niekedy je jeden dvaja a niekedy viac. občas sa s nimi rozprávam akoby som ich poznala už dlho, neviete nahodou čo to može znamenať?