Veľké prsia - čo s nimi?

Príspevok v téme: Veľké prsia - čo s nimi?
nardia

Moja 17-ročná dcéra, ktorá má inak krásnu postavu, má prsia veľkosti F. Dúfala som, že sa ich rast zastaví pri veľkosti D, ale zdá sa, že stále rastú. Som z toho zúfalá a neviem, ako by som jej pomohla. Viete mi niekto poradiť? Je zdravá a krásna, len tie veľké prsia keby sa dali nejako zmenšiť!

dola

Inak fakt som si myslela ze idealna kunda je taka s malymi pyskami, ktore vytrcaju len tak-tak. To fakt sa chlapom pacia take dlhe? Nevyzera to tak ako keby ju sukalo cele mesto? Sorry .-))

brankar

Rika a mozes popisat, v com to neni vyhoda a ake mas z toho problemy? velkost D nie je predsa taka tragicka, nie?

Rika89

no to poznam ja mam 19 a mam D a neni to bohvie co ale nic stym nenarobis!musi sa stym iba zmierit alebo plastyka???ale to je asi zbytocne ale muzom sa to paci:Daspom jedna vyhoda:D

brankar

neviem, take som este nevidel, ale moze to byt zaujimave. normalne si ma nadrzala (:-). ale chapem, ze to uz moze zavadzat, lebo to asi tlaci, hlavne ked si da baba rifle alebo nejake vypasovane nohavice. inak si ale myslim, ze by som to neriesil. ani muzi nemaju vsetci rovnakych vtakov a nerobia okolo toho tolko cirkusu ako zeny.

dola

Ale ja myslim take 7-10cm previsajuce, ktore uz aj z nohaviciek vytrcaju a deru sa. Inak ked zene rastu pysky, moze to byt patologicke.

brankar

lenockaaa, dokonca by som ju neprestal lubit, ani keby mala lentilky, nemala krasnu tvaricku, ani idealnu postavicku, ani IQ 200. staci, ked je mila a dobra. lebo ziadny chlap dlho nevydrzi obdivovat xantipu, ani keby jej z kazdej kozy visela flasa omsoveho vina.

kiarys

kebyze si mam vybrat, tak si vyberam partnera s velkym a hrubym vtakom.-) Ale si myslim ze prsia neovplyvnuju sex tak ako genitalie :-)

brankar

no neviem, mal som vselijake baby, ale nepamatam sa, ze by kvoli tomu mali nejake infekcie. a je to ovela zaujimavejsie. ale zase citaj co som napisal, nie ze je to jedine zaujimave, ale mnohym chlapom to celkom vyhovuje. je to rajcovnejsie. ale nie je to podmienka.

dola

Brankar, lenze tie prevysajuce vnutorne pysky si davaju chirurgicky odstranit hlavne kvoli infekciam, ale to je vlastne jedno..