Veľké prsia - čo s nimi?

Príspevok v téme: Veľké prsia - čo s nimi?
nardia

Moja 17-ročná dcéra, ktorá má inak krásnu postavu, má prsia veľkosti F. Dúfala som, že sa ich rast zastaví pri veľkosti D, ale zdá sa, že stále rastú. Som z toho zúfalá a neviem, ako by som jej pomohla. Viete mi niekto poradiť? Je zdravá a krásna, len tie veľké prsia keby sa dali nejako zmenšiť!

lenockaa

Brankar, kebyze spoznas uzasnu zenu, s krasnou tvarickou, postavickou ako lusk este k tomu aj inteligentnu. Zamiloval by si sa do nej a zrazu by si zistil ze ma "lentilky pod kobercom". Prestal by si ju lubit?

brankar

no len napriklad na takych nulkach ten tvar velmi neukaze, nie? ja si skor myslim, ze ani velkost, ani tvar, ani pevnost nie su dolezite. keby ten vztah stal len na takychto chabych zakladoch, asi by dlho nevydrzal. takze rozhodne nie dolezite, ale co sa komu viac paci. tak som to myslel. tu na fore dokonca baby odpadavaju aj z takych volovin, ako je tvar vonkajsich genitalii a su schopne este aj s tym ist na operaciu a ked to precnieva si to dat odstranit. pritom to chlapom skor vyhovuje ako vadi, lenze baby sa vzdy riadili vlastnymi predstavami. preto sa od tej reality tak velmi vzdaluju. a zda sa, ze stale viac. strasne by chceli rozumiet chlapom, ale ich nikdy nepocuvaju a robia si aj tak vzdy len to, co vyhovuje im. preto je aj tolko zazobanych plastickych chirurgov po celom svete.

zaza

Vies brankar, ja si nemyslim ze mam idealne prsia, praveze by som ich chcela o dve cisla vacsie, aj som rozmyslala nad silikonmi, s priatelom sme 8 rokov spolu a ideme sa brat, takze to, preco je so mnou, s prsami nema nic spolocne. Silikony mi neschvalil lebo sa o mna boji. A chcela som ti pootvorit oci ze najdu sa aj taky ktorym sa male prsia pacia :-)

brankar

a myslim, ze som jasne napisal, ze kazdemu chlapovi sa paci ta baba, do ktorej je momentalne zalubeny a na velkosti prs mu nezalezi. ale ked je to baba neutralna, na ktoru sa len pozrie, alebo by napriklad mal vytvorit model sexy-baby, ktora ho pritahuje, tak vacsina muzov by tam neudavala ako podmienku male prsia, ale vybrali by si moznost radsej velke ako male. najviac muzov by mozno vybralo take dobre trojky, ale keby taka moznost nebola, ale napriklad len jednotky alebo patky, dali by asi skor patky. to je moj nazor a nemam 15 rokov. a poznam aj nazory mojich kamosov. ak to nevies, tak chlapi sa o takych veciach niekedy dokonca aj rozpravaju. co ale zeny zrejme nepredpokladaju.

brankar

no ved som ti povedal, ze citas kazdy druhy riadok, lebo hned za tym som napisal aj pokracovanie a som sa teda opravil. ale to si si uz neprecitala. len som to nechcel prepisovat ale ako vidim, mal som...

dola

Brankar ty si muz a deklasujes tu zeny s malymi prsami, sorry ale kvoli takym ako si ty aj krasne mlade baby trpia komplexami, tak neviem o com...

brankar

no, na sunare som nebol, ked chces vediet, aj moja mati ma velke prsia a foter sa k nej velmi rad prilepi aj teraz, ked su spolu uz vyse tridsat rokov a urcite to nie je kvoli prsiam, ale preto, ze sa maju radi. zaza to akoze chces povedat, ze iba ty mas na svete jedina normo-kozy a vsetky ostatne zeny su bleee? nenamyslaj si dievdca, este nevies, co ta caka. kazdemu chalanovi sa paci ta baba, do ktorej je zabuchnuty a vzdy jej lichoti, to je jasne. a je to nechutne, ked sa baba sama chvali, dost detinske.

dola

Prepac pomylila som sa... prajem ti milu 100- kilovu prsatu krasavicu :-) Toto je velmi duchaplny vyrok: ... "neverim tomu, ze chlapom sa pacia zeny s malymi prsami"..