Veľké prsia - čo s nimi?

Príspevok v téme: Veľké prsia - čo s nimi?
nardia

Moja 17-ročná dcéra, ktorá má inak krásnu postavu, má prsia veľkosti F. Dúfala som, že sa ich rast zastaví pri veľkosti D, ale zdá sa, že stále rastú. Som z toho zúfalá a neviem, ako by som jej pomohla. Viete mi niekto poradiť? Je zdravá a krásna, len tie veľké prsia keby sa dali nejako zmenšiť!

brankar

je sranda, ze toto je forum o zdravi a kolko sa tu najde zlcovitych povah, ktore hned kazdemu zelaju to najhorsie. niektorym by nezaskodilo trocha si prehodit vyhybku v mozgu.

zaza

Moj priatel mi tvrdi ze sa mu hnusia velke lajdaky, ze by mu ovisol kebyze taku ma vidiet. blee Ja mam take akurat do ruky a vkuse je nadrzany ked mu ich ukazem :-) To ale preto ze bol dlho kojeny, brankar bol asi na sunare :-)

brankar

nezmenil by som nazor ani keby viseli, lebo take velke prsia musia trocha visiet, nie? ale u takej mladej baby asi este nevisia, ze? a nepozeram sa len na prsia, ani by som svojej babe nepovedal ze ma ist na silikony. dobre si precitaj moj prispevok, lebo asi mas na ociach hmlu a citas len kazdy druhy riadok. len som napisal, ze preferujem radsej vacsie ako mensie. to je vsetko. a neprajem nikomu nic zle, tak neviem, z akeho dovodu mne dola prajes tu stokilovu prsnatu. nepochybujem, ze je to len zo zleho umyslu, ale tym si riadne urazila vsetky stokilove prsnate, lebo si tu vlastne napisala, ze taka zena je za trest. takze podla teba je menejcenna. mas teda ovela drsnejsie nazory ako ja. ja si to totiz nemyslim o ziadnej zene.

dola

Brankar ty sa asi nepozeras na charakter ze? Ty svojej frajerke aj povies ze vies co draha aj vacsie by mohli byt ale co uz, smola? Prajem ti skaredu 100 kilovu prsatu vymletu slecnu do zivota :-OOO

brankar

no teda nehnevajte sa za moju uprimnost, som si to vsetko tu precital vsetky tieto prispevky a nevychadzam z udivu!!! jedna mlada baba ma krasne velke prsia, kazdy chlap by ju bral vsetkymi desiatimi prstami a vy tu rozmyslate, ze by sa tie jej prsia mali chirurgicky zmenstit, to je uchylne, neviem preco to chcete urobit. neverim tomu, ze chlapom sa pacia zeny s malymi prsami, alebo vlastne ze sa im pacia male prsia, lebo prsia, to nie je cela zena, pravda? ale ked sa mi moja priatelka paci a mohol by som si vybrat, tak mi je prijemnejsie ked ma prsia velke ako ziadne. ved keby to bolo naopak, baby by nechodili na silikony, nie?sa pozrite na mnohe slavne tvare ake velke prsia si davaju robit, tak preco placete nad prirodzenymi, ktore by bral kazdy radsej ako silikonove. je jasne, ze kazdy kto ju stretne sa jej pozrie hned na kozy, lebo si viem predstavit, ze to dobre trci do priestoru, ale viete si predstavit, kolki taki ocumovaci pri tom dobre slintaju? a kolko bab jej tie prsia zavidi? v jej veku by uz aj ona mohla pomaly vediet, aku zbran ma v rukach a nie nad tym smoklit a hrozit sa ze co s tym. neverim tomu, ze jej muz by raz suhlasil so zmensovanim, len ak by bol nejaky uchyl. nechajte ju tak, priroda asi vie preco ju taku urobila, nie?

kosikf

kukuk,nepodcenuj sa,urcite mas svoj sarm,kazda ho mame,nesmieme sa podcenovat a hovorit si negativa na svoj vyzor,lebo potom sa necitime dobre a tak to vnima aj okolie.negativne myslienky nie su dobre,neverim ,ze sa nebudes nikomu pacit,urcite pre to velmi vela urobis,kazda vieme byt krasna a nemusime mat miss-rozmery,je to hrozne,ako sa to vsetko toci len okolo toho,aby sme boli dokonale,ved to sa ani neda.Kazdy nemame stastie mat dokonalu postavu,tvar.Uznavm vsak,ze v kazdom veku mame ine priorty,no netrap sa a pomoz si ako sa da,no nepodcenuj sa.

kosikf

nardia,ja miery tvojej dcery nepotrebujem na nic,ak si ich nechcela zverejnit nemusela si....
aby si vsak pochopila preco sa ne pytam,tak to bolo preto,ze som ti chcela poradit ako som sa citila vo veku tvojej dcery a ci sme nahodou neboli rozmerovo vtedy rovnako,vies?
Vo svojej odpovedi si si odpovedala sama,zalezi na sirke chrbta,ale aj na celkovej proporcii tela.Nemyslim si vsak,ze je to HROZNE,aj ked su ozaj velke a teraz pri jej proporciach asi hned na pohlad kricia, ako prve na com cloveku spocinie zrak.
ChceLa by som byt k tebe uprimna ale bojim sa napriek tejto anonymite ti povedat pravdu ,nechcem sa ta dotknut,viem ta pochopit ako matku, aj ja mam dceru a bojim sa o nu,ale nechala by som to na nej,ani raz som tu necitala to, co hovori a mysli si ona,jej vyjadrenia, aj ked ako pises, ze by si to zelala aj ona.Pises ...osobne by som si skor prijala ziadne prsia ako taketo a moja dcera tiez.....
Vies,ja som v mladosti mala tiez z toho stresy a pocity menejcennosti,lebo so bola ina ,vytrcala som z radu,trpela som.Lenze bola ina doba a moja mama sa mnou pysila,co mna poriadne vytacalo,lebo bola era TWIGGY.Jedine od nej som nepocula ze je to hrozne!!!!Stoj pri svojej dcere a urob to, co ti kaze srdce a zdravy usudok,ked pojdes s nou za odbornikom a rozhodnes sa, teda dcera pre zmensenie. NEROZHODUJ ZA NU TY!Ja by som to nepodstupila pred tym ako si zalozim rodinu,ved po porode a vekom sa to meni a dnes sa to da,ak zena chce byt pekna aj po kojeni.Ja som tiez rozmyslala o zmenseni,ale videla som reportaz o nevydarenom zmenseni poprsia a vyliecila som sa z toho hned. PRAJEM TVOJEJ DCERE VELA STASTIA,VELMI VELA.

henny

nardia,
no tak to je teda fakt dobre..platime posistenie, ale vyšetrenia urcuje niekto iný.
tak skusim aspon endokrinologa, ci to nema suvis so stítnou žľazou.to snad urobia.

kukuk

ja som si vzdy myslela, ze ked ma niekto velke prsia, tak to uz je same velka vyhra a vsetko ostatne sa strati.ale asi to tak nefunguje, co? ja mam bohuzial prsia celkom male, vlastne ziadne. a pritom mam velmi siroky chrbat aj celu kostru, nevyzera to dobre, som taka slonica. pochybujem, ze sa budem niekedy pacit nejakemu muzovi taka ako som. ma to teda niekto smolu na svete.