Veľké prsia - čo s nimi?

Príspevok v téme: Veľké prsia - čo s nimi?
nardia

Moja 17-ročná dcéra, ktorá má inak krásnu postavu, má prsia veľkosti F. Dúfala som, že sa ich rast zastaví pri veľkosti D, ale zdá sa, že stále rastú. Som z toho zúfalá a neviem, ako by som jej pomohla. Viete mi niekto poradiť? Je zdravá a krásna, len tie veľké prsia keby sa dali nejako zmenšiť!

škorpionka

Barbinka, nevyjadrujem sa k panej, lebo jej poradiť neviem, v tom je medzi nami rozdiel. Len ty mi už ideš na nervy. Toť všetko odo mňa k tebe. Papa.

barbinka

skorpionka tak čítaj všetky príspevky a potom sa vyjadruj.s pani som sa rozprávala. ja skôr nevidím od teba žiaden príspevok pre pani.

alickka

Viem si predstaviť čo Tvoja dcérka prežíva, ja som nemala a ani nemám až také veľké prsia - mám 3-jky - ale počas puberty som si užila až až. Hlavne preto , že všetky moje kamošky mali prsia malé a ja vysoká a chudá ...preto ešte viac trčali do očí - tie poznámky okolia vedeli raniť. Ešte si živo pamätám ako som si pod šaty na jednu oslavu dala tesné celé plavky čo ma stlačili tam hore, aby som bola plochá - no teraz sa tomu smejem, ale vtedy to bol big problem. Nechcem to porovnávať, ale viem čo som prežívala ja s o dosť mänšími prsami a preto si viem predstaviť čo zažíva ona. Čo poradiť, no skúsila by som len informátívne návštíviť nejakého plast.lekára a popítať sa ho na pre a proti, potom by som uvažovala čo dalej. Mám ale jednu známu ktorá toto podstupila v 18 rokov, zo zdravotných dôvodov a je spokojná. Takže informujte sa a potom nech sa rozhodne ona sama. Veľa šťastia

škorpionka

Tak sa z ních teš a nerýp. Predpokladám, že si ešte mladá a bezdetná(podľa nicku), takže tvoja pevnosť nieje nič výnimočné. Pani sa pýtala na pomoc a nie na bedákanie, že také alebo onaké sa nám nepáčia.

barbinka

škorpionka: nemám komplex. ja mám akurát prsia a pevné. čo je na tom, že by som nechcela veľké prsia? proste by mi to zavadzalo, keďže športujem. to je všetko.

škorpionka

Barbinka, ty máš čo najmenej hovoriť, ty tiež rada vyrývaš aj včera si v jednej téme o formovaní postavy...a okrem toho v témach o prsiach ako keby si sa našla, stále reaguješ negatívne, máš komplex? Lebo podľa tvojich príspevkov si apriori proti veľkým prsiam. Drž sa zlatého pravidla: ak nemám čo povedať radšej čuším.

barbinka

fraisee tak potom máš potrebu si vymýšľať a rýpať. kebyže to tak je, tak to nájdeš hneď. tém o prsiach tu nie je až tak veľa.

fraisee

ja som sa uz rano sprchovala, a neviem co je to za sedlacky vyraz chod sa osprchovat, to je nejaka trapna fraza? sorry, ale neviem momentalne z ktoreho regionu.
ak mas komplex, zajdi k doktorovi. riadne si sa nastartovala po tych lentilkach, ta to fakt musi hrozne srat.

kakaove mliecko

Fraisee, ty musis byt riadne mimo...
Tu sa jedna o PRINCIP! Ze niekomu vytykas to, co sama robis! Vytykas "melony" "dela" a co tu ini popisali, ale sama ich osocujes ze maju "lentilky pod kobercom" = ROBIS TO ISTE (aby som ti uz vysvetlila sposobom alá vymyty mozog) Citaj pozorne, draha...lebo ano vyskakujes, a ani si riadne neprecitas.
A ja nehovorim o pravopise ako takom...ten slovnik obsahuje iba zauzivane vyrazy, preto sa pytam ci ty pouzivas iba take slova, a ziadne hovorove, slangove??? Moja, sa chod osprchovat, lebo ja som jeden mierumilovny cloviecik a prvy raz mam tuna s niekym vymenu nazorov, a fakt ma to nebavi, vsak ty ani nevies co pises, prv vyskakujes a robis to iste a potom ani pozorne necitas...A uz mi prosim tuna ani nevypisuj, nie je to o nas dvoch, nech sem reagujeme k teme. Nic proti tebe nemam, hovorim ze sa taketo moze stat, takze sa nemusime teraz na seba "skaredo divat" oki, please? Stava sa...len proste nevytykaj co sama robis, thats all! A ak som nahodou niekoho urazila, tak sa hlboko ospravedlnujem, ale to by bolo uz na smiech, keby sa to fakt niekoho dotklo...a " I'm not sorry anyway" nechapem na co pises, ja to necakam, nic sa ma citovo nedotklo, iba zasnem ze pindas za nieco co sama robis a vrtas do toho...To je vsetko a PEACE opakujem! DOVI