Mešká mi to

Príspevok v téme: Mešká mi to
amy27

Ahojte! Mám otázočku, dúfam že mi pomôžete. Menzes mi mešká už 4 dni, čo nie je až tak veľa ale vzhľadom na to, že ho zvyknem dostávať už tak 3-4 dni skôr, mám isté obavy... S priateľom okrem prerušovanej súlože nepoužívame žiadnu antikoncepciu - totiž HA mi nerobila dobre (odpadávala som), kondómy akosi vždy naschvál praskli atď... takže neviem, či náhodou nebude prírastok... lenže hovorí sa, že žena má intuitívny pocit, že bude matkou a ja vôbec taký pocit nemám. Okrem vlčieho hladu a napatia v prsich iné príznaky nepociťujem, a rovnaké mám vždy ako súčasť PMS. Okrem toho mám pocit, že tam dole môžem mať akúsi infekciu, bo ma to tam stráááášne páli... Môže aj to oddiaľovať menštruáciu? Alebo to môže byť aj tým, že v poslednej dobe dosť veľa cvičím (Hlavne brušáky)? Ďakujem za odpovede :)

amy27

Ahojte, takže ešte stále nič, dnes si pôjdem kúpiť test... Hej aj Pharmatex sme mali, ale priateľovi to akosi nebolo po chuti... Ja viem, že prerušovaný styk vôbec nie je zaručená antikoncepcia a je to nezodpovedné, ale jednoducho... Počítali sme s tým a ratalis me s možnými dôsledkami. Mám 18 a idem teraz do maturitného ročníka na gympli, tak neviem... AK náhodou som tehotná, asi zvolím individuálny študijný plán, nič iné mi neostáva. Určite sa mi svet nezrúti, s priateľom sme schopní vychovať bábo... :) Aj tak som už o rok plánovala...

fraisee

ja som nezazila zeby guma praskla, neviem ake orgie poriadate, skuste durex extra save. a inac pharmatex je dobra vec, ked to s gumami nefunguje a nemozes mat hak.

peťulda

A to najdolezitejsie som nenapisala...o nejakom intuitivnom pocite, ze som tehotna, nemoze byt ani reci! Prave naopak, mala som intuitivny pocit, ze tehotna nie som! A bola som, takze na toto sa vobec nespoliehaj... :-)

peťulda

Nechcem ta strasit, ale priznaky, ktore popisujes, su priznakmi tehotenstva...U mna to bolo podobne a to som si davala sakra pozor, vzdy sme pouzivali kondom a ked sa nam stala nehoda, dala som si este aj Escapelle! A napriek tomu mi menzes meskal, bola som hladna ako vlk, prsia ma boleli na zblaznenie, cize sa mi zdalo, ze uz-uz by som mala dostat menzes...ale nic. Tak som si spravila test a....pozitivny. Sla som k lekarovi a ...tehotna! :-) Takze asi tak, pravdepodobnost, ze si tehotna, je vzhladom na nechraneny sex dost vysoka, takze si kup test a uvidis... :-)

amy27

No ver tomu, ze sme stale mali IBA Durexy, a VZDY praskli :D Ako aj my sme sa cudovali ze ako je to mozne... Fakt... mozno dva-tri krat vydrzal nejaky... Aaaa tento mesiac som mala aj nejaké trápenia, tým pádom som skoro nič nejedla a schudla som asi 5 kilo, ale potom keď som opäať dostala apetit, 3 som pribrala naspäť... tak teda neviem...

-.-

Palivy pocit by s tym nemal mat inak nic, pokial len nemas vnutorne zapaly, ale verim ze to je riadne neprijemne, je to u zien dost caste. To ze cvicis s tym uz absolut nema co docinenia! Najma brusaky... mozno keby si popritom dietovala, tak sa moze stat ze sa ti nejako porusila rovnovaha tela.

A toto uz vonkoncom nechapem
"kondómy akosi vždy naschvál praskli"
To ste prosim ta ake kondomy pouzivali? Za 5,50?:D...To pochopim ze niekomu sa to stane, ved jasne, ale VZDY NASCHVAL, no neviem neviem...vyhovorky sa stale najdu...si kupte normalne durexy a basta...vsak to typek ani neciti ze ho ma prosim ta...nemate 14.