Ako sa rychlo opalit?

BronzePrincesss

Ľutujem, tie chúďatá, ktoré sú biele. Stačí mi stráviť hodinku na slnku a som doslova bronzová. Cez leto vyzerám ako afričanka, a v zime tiež

blabla

Ja som sa opalovala asi dva dni po 2 hodky. Natieram sa olejom NUBIAN najlepšie na opaľovanie s faktorom 10. Vôbec ma nespálilo a som celkom dosť hnedá. Akurát si dávaj pozor na miesta kde zvykne hned opáliť a väčšinou do červena a u mňa sú to plecia. Tie si natieram väčším faktorom :)

parlamentka

Ahoj sinderela, Ako rýchlo a kvalitne sa človek opáli, resp. zhnedne je čisto v réžii jeho pokožky, obsahu a kvality pigmentu. To je vrodená záležitosť, ktorá sa nedá ovplivniť. A určite sa neopaľuj bez krému, to je už dness šialenosť :/ Ako to je vlastne s opálením a ako to v tej našej pokožke funguje sa dočítaš tu: www.fakebake-shop.sk Veľmi zaujímavé info..

P27

Žiadne hlúposti na seba nekydaj! Choď niekde von, behaj, športuj niečo, a keď sa spotíš tak ťa to ukážkovo opáli! Lebo ten pot to vsaje.. Mňa dokáže za 2 hodiny opáliť tak že mám polku rúk čiernu a nohy tak isto :D A to hrám len futbal..

Lulita

betakaroten a Nubian oleje, tiez mam teraz problem, kedze pracujem, doteraz som bola kazde leto pri vode kazdy den a krasne hneda, vsa uz dobre casy mi skoncili a nastali kancelarske, nemam sancu sa pekne opalit, co uz :(

Niksy

Netreba sa opaľovať ležaním na tráve.Vždy keď som sa tak opalovala,tak som nevidela žiadnú poriadnu zmenu. Najlepšie sa opáli človek keď sa pohybuje.Opáli ho z každej strany a nie iba z jednej a z druhej nič. Ja si dávam na seba čistú vodu a pri chôdzi ma opáli a keď mi vyschne tak znova to na seba dám alebo sem tam si dám slnečnicový olej. Teraz som dosť hnedá,no plánujem byť ešte viac.Netreba žiadné krémy ani nič..stačí keď sa sem tam pretrieš čistou vodou a budeš síce najprv červená to je jasné,ale potom krásna hnedá.

denisa123

ja som sa teraz opalovala 3 dni kazdy den po 2 hod.a som pekne hneda uzasne ma chyta slnko a natrela som sa iba jedlim olejom a sem-tam som sa obliala vodou to je cele opalovanie a ziadne kremy a vitaminy a hluposti okolo toho