Ako sa rychlo opalit?

lenke@1942

kazdy ma iny pigment niekomu staci byt na slnku chvilu a opali sa pekne do hneda niekto sa slni tyzdne a opali sa do cervena a bolestne ja sa natriem jedlim olejom a kazdy den my staci chvilu na slnku a som krasne hneda kazdy sa opali inak :-)

rybicka

Dodatok: Astaxanthin sa berie VNUTORNE.Nech niekoho nenapadne sa tym natierat! Obsahuje velmi silne farbivo,(tato farba je zodpovedna za farbu lososov)

Jefitto

NEviem, načo to je dobré... stačí si ľahnuť na slnko a opaľovať sa... ja to robím tak... a nepotrebujem k tomu žiadne oleje, ani UV kremy

Inač, ten napad s rozprašovačom vody sa mi celkom pozdáva

rybicka

Mate pravdu s tymi pigmentom v kozi. Ale aj to sa da ovplyvnit. Odkedy pravidelne beriem ASTAXANTHIN aj sa rychlejsie opalim, aj tak v zime nevyblednem. Ataxanthi je aj vyborny antioxidant, takze dve muchy jednou ranou.

silanka

well ak som dobre pochopila, napriklad ja som taky typ, ze som tmava, ako vlasy ale pokozka je taka normalna. nie celkom svetla ale normalna. mame bazen a minuly rok som pri nom lezala tyyyzden vkuse a opalilo ma minimim. sledovala som ciarku od plaviek a zmena skoro ziadna:D da sa neopalit, to zalezi od pigmentu v kozi.

Well

sinderela- skus my najskor vysvetlit alo je mozne za jeden dva dni sa neopalit. Fakt by ma to zaujimalo.Lebo ak by znela otazka opacne........chapal by som bez uv kremu.

Niekedy sa natierali naftou na vojne a ver.........to chytilo kazdeho za par hodin.

hassy

skus ostat mokra :) nie vazne...ak mas doma rozprasovac nejaky, daj si do neho cistu vodu a striekaj sa stale ked vyschnes...vo vode opaluje najlepsie, kedze sa tam vytvaraju tie odlesky a co ja viem co, takze ja sa striekam vodou, a jednak opaluje pekne, rychlo, do hneda, a ku tomu sa aj osviezim...

danuska my ked sme boli v grecku tam nam hvoorili ze zeny sa natieraju olejovym olejom, aby mali pekny bronzovy nadych..samozrejme som to hned ako sprosta musela vyskusat a dopadlo to tak ze som bola cela specena, a ku tom sm zo seba ten olej ani nevedela dat dole... nikdy viac...

danušká

ja sa vždy rýchlo opalím ked sa natriem obycajním olejom čo sa používa na vyprázanie......jeden den si cervená a na druhy som bola hned hnedá super