Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako oddialiť menštruáciu pri užívaní HAK?

Príspevok v téme: Ako oddialiť menštruáciu pri užívaní HAK?
rumba

Ahojte. Mohli by ste mi prosim poradit,ako oddialit nastup menstruacie pri uzivani HAK,kedze tuto temu som v poradni nenasla?

Koncom septembra mame termin svadby.Je to este viac ako 2 mesiace casu,ale ked som si vyratuvala,kedy budem mat tie "svoje dni", tak mi to vyslo zrovna na den svadby :-( A tomu chcem predist, lebo nechcem v takyto den vo svadobnych satach mat taketo problemy,obzvlast,ked mavam dost silny menzes,ktory sprevadzaju krce,bolesti,naduvanie ap.,vsak to isto poznate.
Termin svadby sa dohadoval este pred vyse rokom,boli s tym stresy:zajednat vsetko dopredu (volnu restauraciu,volny termin fotografa,kameramana,kapely,ap vela inych drobnosti),tak vtedy vas ani nenapadne rok dopredu vyratuvat,ci prave vtedy nebudete mat "svoje dni".
Uzivam HAK z dovodu,aby som vobec menzes mavala-aby bol do buducnosti predpoklad,ze budeme moct mat babo (lebo som menzes skoro vobec nemala). Teraz pri uzivani HAK menzes mavam pravidelne,preto som si vedela aj vyratat jeho nastup prave v den mojej svadby.
Mozno mi napisete,aby som sa sla poradit za mojou gynekologickou.Len moja praca je od nej vzdialena skoro 70km,takze som sa chcela poradit so zenami,ktore podobny problem riesili-ako sa zariadili,co mi prip.odporucaju.DAKUJEM

rumba

Agina-letacik som naposledy citala pred tymi 3rokmi,ked som s uzivanim HAK zacinala:-))a odvtedy sa riadim nastudovanym:-)
No ale kuknem letak opat-k tejto mojej problematike,-)

rumba

EF-aj tebe dakujem.Cim viac nazorov tym lepsie a aspon si ma uistila v tom,ze sa podari nas svadobny den prezit v pohode.

rumba

Agina-dakujem.Zrejme to tak urobim,ako radila Vierka a teraz ty.
Uzivam HAK uz 3r a toto by som urobila 1x a aj posledny,kedze isty cas po svadbe HAK tak ci tak chcem vysadit.Takze jednoducho kedze v pondelok mam uzit poslednu tabletku,uzijem ju ako vzdy a od utorku pokracujem v uzivani HAK opat bez toho prerusenia.OK,dakujem

Nathalia123-tak tymto sa zrejme aj tebe pomohlo,som rada :-)

ef

nebojte baby kludne mozete 7dnovu prestavky vynechat a menstruaciu dostanene normalne pri dalsej prestavke. ked to urobite raz za cas tak sa nic nedeje, su zeny ktore beru aj pol roka vkuse no ale to uz nepokladam za najlepsie riesenie. par krat za rok cez dovolenku a pod je to ok nemusite sa nicoho bat

agina

presne ako pise Vierka.No a ci zblbne tvoje telo??? Uz ho blbnes len tym, ze beries HAK. Ked si oddialis menzes 1x hadam sa nic nestane, nesmie sa to robit ale casto.Takze kludne chod do toho.

nathalia123

ahoj rumba, tiez by ma to zaujimalo, kedze idem za pad dni na dovolenku.. ja uz som pocula, ze sa to takto robi, len sa bojim, aby som bola chranena pocas celej doby a tiez aby telo ako pises nezblblo:-)

rumba

Vierka-dakujem.
No a nic sa tym nestane?Ja som totiz taky prdko,co sa boji aby si neuskodil niecim-takze ak by som to urobila ako pises Vierka,nezblbnem tym svoje telo,alebo nebude to mat nejake nasledky?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako oddialiť menštruáciu pri užívaní HAK? - Fórum - ZDRAVIE.sk