Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

milovanie v tehotenstve

Príspevok v téme: milovanie v tehotenstve
zuziacik24

Ahoj, chcem sa spytat vsetkych bucich alebo aj uz mamiiciek. Som tehotna v piatom mesiaci. Odkedy som tehotna mam stale strach ked sa s manzelom milujeme. Prve tri mesiace sme sa nemilovali skoro vobec lebo sme sa bali ze aby nahodou sme daco nevyviedli babatku lebo som mala aj kadejake zdravotne problemy a byvalo mi zle. Teraz je to uz lepsie lenze ked do mna manzel vnika nemyslim na nic ine len na to babatko, normalne ked si polozim ruku na brusko tak citim ako ho "nadvihuje"pri vnikani a neviem sa uvolnit. Tiez do mna manzel nevnika nadoraz lebo sa bojim. Ked to skusil, tak som uplne citila krcok a zabolelo ma to. Je pravda ze je dost "obdareny "ale pred tehotenstvom nebol nikdy problem a ani ma to nezvyklo boliet. Mna to vsetko mrzi, lebo pred tym bolo nase milovanie perfekne, ale teraz je to onicom. Som nemotorna a neviem sa uvolnit. Mam rada sex a uplne som prestala vediet ako si to mam uzit. Esteze manzel ze taky utazstny ze to respektuje a toleruje a tesi aj z toho "mala"...ale stve ma to.. Ako to u vas prebiehalo pocas tehotenstva?

richie01

ahojte, mam niekto radu? mam 30 a rychlo sa urobim. mam ist najprv k urologovi, alebo k sexuologovi? a este jedna vec moja cica je v 3. mesiaci tehotna a vobec nema chut na sex uz sa ma pomaly ani nedotika

lenulik:)

och joj.si myslis ze ked mas odzitych 5 rokov nestastneho manzelstva tha vies daco viac?ja to aspon neberiem ako povinnost.a vobec sa nemam stebou ocom bavit.nepis tu radsej ziziacik chcela pomoc a nie zase nejaku zakomplexovanu radu.

chlapicek

sprosta si ty, lenulik, ked budes mat odzitych aspon 25 rokov v manzelstve, potom si otvaraj pysky. Pizda 19 rocna sa tu hra na velku.

aduš

....ak ti to vyslovene nezakázal doktor tak sa nemáš čoho báť.....ja už čakám 3 bábo som v 7 mesiaci, ale v tehotenstve si to doslova užívame...aj keď teraz mám už veľké brucho a je problém zvoliť polohu, ale dá sa.... aj bábo sa v tom brušku trošku inak uloží, ale nemyslím si, že by mu to ublížilo...práve naopak aj ono cíti tú vášeň a lásku medzi vami aj tiež mám také zvláštne tlaky a cítim krčok ....iba, že by si začala krvácať, ale ak si doteraz nemala taký problém tak si myslím, že v pohode skús sa uvoľniť a nemyslieť na nič zlé ...možno dlhšia predohra...iná poloha možno na ňom a pod...v poslednom mesiaci sa už neodporúča vraj ejakulát by mohol spustiť pôrod, ale poviem ti, že my sme sa milovali aj pár dní pred termínom ..len vtedy si to už akosi neviem užiť ja, ale manžel je spokojný....naozaj ešte to skúste veď,kedy si to užiješ, ak nie teraz, potom príde bábo a možno celé noci nebudete spať a stratí sa aj chuť a pod....tak si to užite....
pa

chlapicek

lenulik, ked sa bude s chlapom len hladkat a bozkavat, chlap si pichne mimo:)) Treba mu ho vyhonit aspon...Alebo mat decko so starsim ako 22 rocnym chalaniskom, ktory si ho potrebuje honit 5x denne...Poriadne vymrdat sa treba v mladosti, kym este nepridu deti. Ty si myslis, ze to budes robit 2x denne, ked sa ti narodi decko? Zabudni. On vsak bude chciet, jeho telo nic nestoji mat od teba decko.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

milovanie v tehotenstve - Fórum - ZDRAVIE.sk