Stretko skalnych prispievateľov

DontWorry

Iskrit asi tazko :D mne islo uplne o daco ine...

osobu s rovnakym nickom poznam aj v realnom zivote, tak mi len slo o to ci neexistuje nejaka nahoda

HDD

ja vam davam este tak tri dni sa hovori kazde cudo trva tri dni. Takze po troch dnoch sa tato tema upokoji a nikto sa nakoniec nestretne. Budete tu o tom pisat a pisat a pisat az vas to prestane bavit nakoniec :-D

Prezyvka055

Ja sa kludne stretnem, som to uz navrhoval mnohym tuto. Moze sa zorganizovat bud nieco skupinove alebo ak ma niekto potrebu nieco podiskutovat zoci voci tak tiez nie je problem. Kludne aj taki co mi chcu vynadat(ak im len to v zivote chyba k stastiu). Len treba dohodnut termin, zijem v mnichove ale na slovensko chodim pravidelne za rodinou takze nech to sklbim.

[zruseny35]

stretko...možno sú to "podpapučiari" ,čo ty vieš .A tu si pustia uzdu :)
Ved je to jedno,myslím si že práve to utajenie je tu to najlepšie ( z hocijakeho uhla pohladu )-a dovodom prečo to tu niektorých láka k stretku.Nekazme si tú "intímnu atmošku " :)

anjelik *

Ja by som teda rozhodne rada osobne spoznala Prezývku005 a Ovečku, a kľudne by som si od nich vypočula nejakú tú prednášku na tému: Čo ma oprávňuje tvrdiť, že duša neexistuje. :o))) Inteligentných mužov ja môžem. :oP
Bojazlivého Wrecka škrtám.:o)))
Z neregistrovaných ma bežne do úžasu privádza NO2...tam by sme mohli niečo poriešiť s vymetaním a posadnutím. :o)

stretko

Ja by som rada zoci voci stretla Ovecku, Wrecka a Prezyvku005 :D Ci su aj v realnom zivote taki tazki frajeri ako tu na fore alebo to len hraju :D