Problemy s penisom

niki112

Ahojte ,
Mám na penise presnejšie pod žaludou
voľný kožný záhyb prekrývajúci žaluď mužského penisu.Mám to už myslím si od detstva , čo to znamená ???

klingáč

Dobry den,mam taky problem,že už skoro 3roky ma svrbi penis.Bol som u urologa dal mi nejaku mast a tabletky a vobec to nezabralo a nič mi nezistil.Teraz som bol u neho znova a zistil mi nalez-Streptococcus viridas a dal mi na to mast Pimafucort.Myslite,že mi už ta mast konečne zaberie?Neviete mi niečo poradit?Aj s priatelkou sa snažime už skoro rok o babo a nedari sa nam,môže to mat s tym nejaky suvis??Priatelka je v poriadku-robili jej vysetrenia.Poradte mi prosim,vopred vam dakujem.

MuDr

Liečba: Pokiaľ by pľuzgieriky niekomu až priveľmi vadili, je možné ich lekársky odstrániť laserom či krypterapiou (bodová aplikácia chladom) Tento zákrok sa robí veľmi zriedkavo, pretože môže mať za následky malé boľavé jazvičky, ktoré znižujú citlivosť žaluďa pri sexuálnom styku.

MuDr

Liečba: Pokiaľ by pľuzgieriky niekomu až priveľmi vadili, je možné ich lekársky odstrániť laserom či krypterapiou (bodová aplikácia chladom) Tento zákrok sa robí veľmi zriedkavo, pretože môže mať za následky malé boľavé jazvičky, ktoré znižujú citlivosť žaluďa pri sexuálnom styku.

....

Zdravim, mam taky problem, že na konci penisu konkretne v dierke sa niečo vytvorilo....je to normalne z mäsa, neboli to ani nesvrby ani nič podone.. vie niekto čo to je???

4patko

Čau te chcem sa vás niečo opitat ?Keď sa mi zveksi penis a dám si dole predkožku a si nemôžem si chytiť žaluď bo to je také nepríjemné čo mam stým urobyt ??

ferino222222

chcel by som sa spýtať, na žaludi sa mi objaili červené flaky a akoby sa mi šupala predkožka. Čo to môže byť? Viete mi prosím poradiť? ďakujem