Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

NECHTY!!!!

Príspevok v téme: NECHTY!!!!
ellie

caute chcela by som sa opytat ci nepoznate nejake bylinkove kupele na nechty pretoze mam ich stasne lamave a makke lebo ked mi aj trosku narastu tak sa mi okamziterozstiepia pouzivala som rozne pripravky ako spevnovacie laky, olivovy olej kazdy den, potom olej na spevnenie ale nic z takychto veci nezabera tak by som sa chcela opytat ci niekto nevie o takych ucinnych metodach ale roznych kupeloch na nechty. vopred vsetkym dakujem .

janusqa

ja som si okusovala nechty asi od troch rokov az do 14 teraz mam 15 a krasne nechty a hlavne pevne takze sa mi vcobec nelamu :DD musis to vydrzat dokedy ti narastu a potom uz ti bude luto ich okusovat :D

[zruseny12]

veronika,to sa musis od toho oducit,od okusavania a narastu ti...je to asi sposobene nervozitou,to okusovanie...

jefitto

Netreba žiadné kúpele ale stačí dotať telu viac bielkovín. Bielkoviny rovnakého druhu (s názvom keratín). Táto bielkovina tvorí nechty, vlasy a zuby. Preto predpokladám, že ani s vlasami a zubami to nebude najlepšie. Na 1 kg telesnej hmotnosti je DOD 2 gramy. Preto ak vážiš napr. 60kg, tak by si denne mala prijať 120g bielkovín. 100 gramov mlieka obsahuje zhruba 4 gramy :D Takže si to vypočítaj

myska

baby ja mala hrozne lamave nehty a zacala som brat zinok, sama nemozem uverit ake su krasne pevne..zinok je dobry aj na plet aj na vlasy..brala som ho asi 3mesiace.skutocne odporucam.

nicenka

no podla mna bud vitaminy ale to aj tak skoro nikomu nakoniec nezabere. ale väcsinou si spevnuju nechty gelom. ako byvaju gelove nechty ale mozes si dat aj gel v min. vrstve na svoje prirodzene na spevnenie. produkty sa daju kupit aj na -odkaz odstránený-

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

NECHTY!!!! - Fórum - ZDRAVIE.sk