Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

cen u zubarov

LONDONBOY

DAL SOM SI SPRAVIT BOLAVY ZUB V NEMOCNICI TAM SOM NEPLATIL NIC ALE STYM ZE O PAR DNI MAM VYHLADAT ZUBARA ZNOVA PODARILO SA MI TO O 14 DNI TEN PO SKONTROLOVANI MOJHO CHRUPU MI OZNAMIL ZE TO BUDE NA VIACKRAT...
-TA PRVA BY MA STALA 192 LIBIER, VYBRAT VLOZKU A SPRAVIT ANI NEVIEM CO??!
ZVYSNYCH 5 KAZOV JE TO OD 40 DO 60 LIBIER
PODAKOVAL SOM ALE ZAPLATIT IM TO ODCHADZAM NA SVK KDE ZA TIE PENIAZE STRAVIM CAS AJ S RODINOU.
ACH TIE ZUBY..

brieta

A cennik vsetkych vykonov ma na nastenke pred ambulanciou aby ludia mali zhruba predstavu za co platia,co sa mi zda super.Vzdy viem kolko priblizne zacvakam ked mi ide nieco robit,dopredu si to najdem a precitam.

brieta

Ja som bola dnes u zubarky a platila som za vlozku do zuba ktory mi ide zachranovat 10,60 eur.S tym ze este bude zrejme potrebna jedna po case a nakoniec si tam chcem dat bielu plombu co ma asi vyjde cele okolo 50eur. Stravila som v kresle asi 5min.

kika293

Ja idem k zubárke o dva dni, vravela mi že biela plomba ma výde na 17 eur čo je asi 512 Sk to by ete bolo v poho keby som nemala 3 kazi na predných zuboch to čo tam zaplatím ak mi dá ete injekciu ... No hrôza a som zvedavá čo z toho hradí poisťovňa, a to nechodím ani k súkromníkovi ten už neviem koľko pýta

lucka

Aj v BA sú dobrí zubári,čo robia na poisťovňu a nemajú strašidelné doplatky.Len ich treba nájsť a nedať sa.Je to trh,ktorý funguje tak,ako každý iný.Aj sú ľudia čo zaplatia,tak sú vysoké ceny.Ak ostanú bez pacientov,ceny pôjdu dole.Treba sa podľa toho správať.

patronela

môžem len potvrdiť, že zubarina je asi najlepšia zárobková činnosť, ktorá je dnes na Slovensku. je chyba, že ich nik nekontroluje koľko berú od pacientov, to by sa malo kontrolovať a prísne

asfhjghgjklkh

u každého zubára je to inak. Ten ku ktorému chodím ja fakt skvelý čo sa týka práce a je to úžasný človek. Ľudia ho poznajú v celom okolí a preto má vždy aj plno. Pri ňom sa takmer vôbec neplatí (teda ja osobne som tam neplatila ešte ani raz). Všetko čo sa dá preženie cez poisťovňu a od ľudí vôbec nepýta zbytočne peniaze. Takže by som povedala, že tí zubári čo majú vysoké ceny buď berú do vrecka alebo si to nevedia vyriešiť s poisťovňami. Dokonca môj priateľ chodil k jednému nemenovanému zubárovi a ten pýtal strešné sumy od ľudí a práca bola fakt sttrašná. Stalo sa mu že mu vyvrtal všetky blomby a povedal že už sú staré a treba ich všetky vymeniť za nové (a to má len 23rokov-takže aká je to kravina?) Takže môj priateľ tam po tejto skúsenosti prestal chodiť, a nebol na preventívnej prehliadke už dllllhoooo...a mala som problém ho dokopať vôbec ku nejakému zubárovi. Potom sa mi nejako podarilo presvedčiť toho môjho zubára aby ho pozrel a napriek tomu že stále má veľa pacientov súhlasil. Môj priateľ tam šiel so strašne malou dušičkou a stým že ho to bude stáť asi dosť veľa. A predstavte si, zubár od neho nepýtal ani korunu. Je to vôbec možné? no Zjavne je!!! Tak o čom to tu vlastne kecáme. Každý si hrabe do vrecka

Diamondmia

oprava: 15 tisic Sk za 5 biele plomby v stolickach (dokonca mi ani nepovedal,ze mi "zachranuje zbytocny zub mudrosti" cize 8) Jednu pokazenu 8 som mala vytiahnutu riaditelom Oral Maxillofacial oddelenia, manzelovi dokonca 2 naraz, ked uz sedel v kresle kvoli jednej a vzal len $400. Co nie je vela, lebo manzel mu neukazal karticku poistenca, takze nam to poistovna dodatocne preplatila.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.