Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

KRAMY!!!!

Príspevok v téme: KRAMY!!!!
anonymna

mam 14o 5 mesiacov mam 15 a este som menzes nemala vytok mam uz asi 2-3 roky vkuse. prsia mi narastli ale to uplne minimalne 75 A .ochlpenie tam dole mam uz asi 2 roky . som z toho zufala bojim sa ze menzes nedostanem a budem musiet ist na gyndu. kedy ste menzes dostali vy?? a kedy vam zacali rast prsia??? plss help me .....

pusate

HAHAHA,to má byť problém??? ja mám 17rokov a krámy som ešte v živote nedostala a v tvojom veku mi to bolo ukradnuté,šak je čas...ale teraz je všetko na prd!!!ani na gynde mi nepomohli,ale už som sa zmierila s neplodnosťou...aspoň nemusím nosiť vložky tampony a nič ma nebolí...

agina

Ak menzes nedostanes do 17.rokov, treba navstivit gynekologa.V tvojom pripade by som este nestresovala.Ono to pride.

nop

jej moja neboj:D.......to je pohode dostanes neboj :)...na kazdu to pride inokedy ja mam teraz o tri mesiace 14 a dostala som ich mesiac pred 13kou :)zatial bud rada ze ich nemas....

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

KRAMY!!!! - Fórum - ZDRAVIE.sk