Volal mi zaznamnik, vyhrala som:D

agina

Ak by si nieco vyhrala, snazili by sa ti dovolat oni, jasne, ze nikam nevolaj. Ak si vsak v niecom sutazila o peniaze....

jarusca

ano aj ja som vyhrala, dnes uz druhykrat a dokonca s vystrahou,ze zajtra uz bude neskro....taak bacha na taketo pochybne cisla...

podvod

nechcela som tam volat vobec:D ale najskor som si myslela, ze si robi niekto srandu. Asi im ide skor o peniaze a neverila som tomu len ma to zaujalo. Chcela som vediet, ci s tym ma este niekto skusenosti.

vecernica

pre pana jana nevolaj tam!!!!!!!!!
To uz davno tento podvod fical v Cesku, varovali o tom casto v ceskymn spravach.Asi podvodn8ici prisli sem. Sidlo ta firma ma vecinou v zahranici.{Mozu to byt aj ostrovy v tichomori,,,a tak}Ak tam zavolas minuta hovoru ta moze vyjst az na /800 sk a po dalsie , aj keby to nebola tato suma tak budu chciet aby si im posla aspon od 50-100- do par tisic korun a potom nieco a nieco.Aj mne casto volaju ,ze som vyhrala hrnce a co ja viem co ,....NEVER tomu!!!! Skor sa treba obratit na policiu.Lebo prave tuto firmu tusim hladaju .

[zruseny12]

no pochybujem,ze si vyhrala,niezeby som ti to nepriala,ale aj nam prakrat prislo,ze sme vyhrali a bla bla a dodnes nemame cenu ...vyhru...zavolas tam a ktovie kolko ti to stiahne penazi...

podvod

tak dakujem vam, uz nebudem urcite volat. Neviem ktore su bezplatne a ktore nie. Rozmyslam, ci je to cislo vobec platne:D Najskor som si myslela, ze je to vtip...