Prvy sex!

Príspevok v téme: Prvy sex!
sopel

Ahojte, s priatelom sme dost dlhy cas a mam aj dost rokov na to aby som zacala pohlavne zit. Chcem sa len spytat, ake bolesti mam ocakavat, viem ze je to individualne no ale aj tak sa pytam. Ked ma prstoval, tak ma to nebolelo, vobec! Myslite ze ak bude chciet do mna vojst,tak to bude boliet ? Dakujem za odpovede. Pekny den

derta

ja som si na to pockala do 23,sparavila som to s osobou,ktoru milujem a vtedy,ked som to chcela-u mna absolutne ziadna bolest ani krv,ale musim povedat,ze vychutnavat milovanie sa naucis az casom,aspon u mna to tak bolo,drz sa

baby

mna to vobec nebolelo... bola som na to pripravena, teda chcela som to... robila som to kvoli sebe... a vela zalezi aj od partnera, mal by byt na teba jemny... hlavne sa uvolni a bude to v pohode..

veve:)

ahoj, no ja ti mozem len povedat ako to bolo u mna.. tiez ma prstovanie nebolelo. pri sexe prvy krat ano, ale nic strasne, dalo sa vydrzat(a krv nebola skoro vobec) islo to na prvy krat.. musela som sa trochu ovladat sice,aby som ho neodtlacala stale prec, kvoli bolesti, ale ked som vydrzala ten zaciatok, potom to uz bolo ok. mozno este dalsie dva razy to nebolo najprijemnejsie, ked isiel dnu, ale potom uz super:)