Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pruuser

kikulka

akože sorry,ale ja by somťa zabila,keby si mi to nepovedal,to akaože tebe je to trapne a ona chudera si to odtrpieť z následkami celý život???Ako čo si na hlavu spadol???Keby ju lubiš,tak jej to dávno povieš

baku

hej pruuser ty mas kolko rokov 15 ? si nezrele decko.. ked sa k tomu nevies postavit ako muz a chranit si svoju partnerku tak nabuduce ziadnu neprstuj.. sa tu vypisujes ako decko, nehnevaj sa na mna aj tak ta to neminie a musis jej to povedat a cim neskor tym horsie,... btw daj vediet ako to dopad
lo, drzim vam palce.

wwwwwww

Ak podvadzate priatela a milencov prsten sa mu nastokne na penis, v tom pripade to zaobalte a poziadajte ho o ruku. Velmi napadite.

wwwwwww

Takze poucenie pre damy: ked mate milencov, vzdy ho upozornite, aby si dal dole prsten (popripade hodinky):))) aby pri nasledujucej sulozi prsten neostal manzelovi na penise:))))))))))))

pruuuser

jablonka,ja si nevymyslam :((Preco si to myslis.Uz som v koncoch keby si vedela jake mam nervy.Nastastie iny si to nemyslia a dobre mi poradili len nech sa to uz vyriesi :((

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pruuser - Fórum - ZDRAVIE.sk