Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

antikoncepcia - prosim poradte

Príspevok v téme: antikoncepcia - prosim poradte
veve:)

ahojte, potrebujem radu. beriem HA yadine (3 mesiace). po dobrani tohto balenia nechcem dostat menzes a v pribalovom letaku pisu, ze v tom pripade mam vynechat tu 7dnovu pauzu a zacat hned s druhym balenim. nepisu ale,ci to ma nejake rizika, ci mi to nejak extremne nerozhadze cyklus a HLAVNE ci je zachovany antikoncepcny ucinok.neviete niekto o tom viac? (mozno hlupa otazka, ale nechcem riskovat:) dakujem!

veve:)

dakuejm.. no jasne, castejsie sa ani nechystam len teraz je taka situacia ze by sa mi to fakt nehodilo. a pocuj, ty pises ze dalej to mam brat 7 dni.a potom 7 dni pauza a dobrat to balenie? (tie 2 tyzdne co z neho zostali). alebo mozem to druhe balenie brat az do konca?

Summer_

Kludne mozes brat dalej, nenarusi to ucinok ani cyklus... Proste to ber dalej 7dni. Ja som to tak spravila nedavno koly dovolenke, vyslo mi to akurat k moru tak som radsej dalej brala tabletky ako by som sa mala trapit s tamponom atd...
Ak to nerobis casto je to ok... tak raz za rok koly dovolenke, ale zase castejsie to radsej nerob...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

antikoncepcia - prosim poradte - Fórum - ZDRAVIE.sk