Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Druhy Antikoncepcii pre ...

Príspevok v téme: Druhy Antikoncepcii pre ...
oliver g.

Dobry den,

viem mozem si toho vygooglit a vyhladat tony, ale rad by so msa poradil s niekym osobne. Teda skor poznal nazor nejakeho experta, vas, na tuto temu ...

Jedna sa o to ze mam priatelku nieco okolo roka, berie antikoncepcne tabletky asi 4 mesiac a v poslednej dobe tvrdi, ze sa neciti byt sama sebou ...

Ze ma problemy s chutou do jedla, teda ze jej ma az moc, a tak .. Ze proste uvazuje tabletky vysadit ...

No ja zrovna nie som priatel kondomu a tak sme vymysleli ze najdeme nejaky iny sposob, aby sme obaja boli spokojny ...

Poznam viacero druhov antikoncepcii, ale poprosil by som vas aby ste mi napisali nejaky vas nazor alebo skusenost, najlepsie ak by to bol nejaky lekar co by vedel povedat ake mame moznosti a zaroven pre a proti na jednotlive sposoby...

Par info, priatelka ma 19 rokov, este nerodila, mavala castejsie krce pri menstruacii, a zevraj trpi pri tabletkach chutou do jedla :)

A zase ja: nemam rad kondom ...

Mozete mi prosim vas napisat vsetky moznosti a ich rpe a proti co existuju?

Dakujem velmi pekne ...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.