Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kurz Prvej Pomoci

breee

ďakujem vám! ano,nám už povedali,že si máme nachystať 550sk!aj to sa mi zdá veľa..ale tak keď ma tam niečo naučia a ja možno v budúcnosti zachránim niekomu život, tak to stojí za to

igua

ja som si kurz robila v tt. je tam test a dokonca aj prakticka cast :D bola to sranda, aj som sa, samozrejme, nieco naucila. nemmusis sa nicoho bat, bolo to uplne v poho. test bol lahky a ak za to vyvalis nejakych 800sk, urcite ta nenechaju vyletiet. poradis si s ostatnymi, ked nebudes nahodou nieco vediet a tak. mne sa to dokonca pacilo, len som si na figurine roztrhla ustny kutik, ked som jej davala umele dychanie :D a je stoji aj dost vela penazi :( pekne sa na tom nabalia.

poliewoocka

Ja mam kurz prvej pomoci, tiez vramci autoskoly:) Prides na CK, trva asi 4-6 hodin, kym vam kompetentny povysvetluje co a ako ohladom prvej pomoci, mozes si robit aj poznamky. Potom si vyskusate KPR na Adamovi a ide sa na test:) pocas testu si mozes pomoct poznamkami, nie je tam nic, co by vam nespomenul. Test skontroluje a po uspesnom vyhodnoteni dostanes certifikat:) stoji to 600,-SK.

poliewoocka

Ja mam kurz prvej pomoci, tiez vramci autoskoly:) Prides na CK, trva asi 6 hodin, kym vam kompetentny povysvetluje co a ako ohladom prvej pomoci, mozes si robit aj poznamky. Potom si vyskusate KPR na Adamovi a ide sa na test:) pocas testu si mozes pomoct poznamkami, nie je tam nic, co by vam nespomenul. Test skontroluje a po uspesnom vyhodnoteni dostanes certifikat:) stoji to 600,-SK.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.