Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

CO SI MYSLITE O TOM VSETKOM?

jajka

myslim ze 18 maju rovnaky problem najst spravneho chlapa ako 30tnicky. a nie kazda je kralovna krasy. co som poznala dievcata co chodili so starsimi tak to bolo práve takto. urcite su aj vynimky, ale vtedy je tam laska, a nie ze chlap ma pri tom priatelku. ked sa niekto necha oblbnut chlapom, ktory ma frajerku, tak je naozaj jedno ci ma 18 alebo tridsat. len u tych 18 je to pravdepodobnejsie. nie ze by boli hlupejsie, ale naivnejsie, viac veria ludom, teda chlapom a ich slubom.

oika

18-ka nema rozum? je rada ze niekoho ma? POznam vela dievcat, ktore su vo svojich 18-tich rokoch schopne robit omnoho rozumnejsie rozhodnutia nez starsie zeny, nevravim, ze su rovnako zrele ako vsetky, no vela z nich vidi zivot uz taktovediac "triezvo". A slobodne 18-ky nudzu o priatelov vacsinou nemaju narozdiel od slobodnych tridsiatniciek, cize o tom rec byt nemoze, a dnes padaju na hubu dievcata od zalubenia v 15-tich a kolko zien aj po 40 moze povedat ze sa nechalo aj v neskorsom veku oklamat muzom? Vela... Len som tym chcela povedat, ze negeneralizujte, nehadzte nezrelost jedneho dievcata na vsetky v jej veku...

moniqa87

keby mala ta holka 15 tak by som si o nom myslela ze je pedofil, ale takto, co ja viem, ten chlap je rad, ze ma mlade masko a ona? ktovie... inak sa mi to nezda nejak extra divne

jajka

18 je rada ze niekoho ma, 36 je rad ze si moze vrznut, 18 padne na hubu lebo sa zamiluje a bude ho chciet a potom pochopi ze ju len vyuzival

vecernica

iste sexualne je 18 -ka pritazliva pre neho ,ale ci mu skutocne nieco da aj po psychickej stranke to pochybujem.Nepoznam rovnako zrelu 18 a 36 zenu.Takze to sveci o jeho nezrelosti a nadrzanosti.Takto velky vekovy rozdiel nema dlhe trvanie, .Teda ma trvanie pokial ich spolocny sex bude bavit a pokial 18 tka nebude mat nejake naroky,{Ake vesinou uz maju starsie zeny}.sexualny vztah nic ine.

kamos

Je to uplne normalne a prirodzene. Neni na tom nic zvlastne, ani vynimocne. Niektore mlade zeny si sami beru 60 rocnych chlapikov.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

CO SI MYSLITE O TOM VSETKOM? - Fórum - ZDRAVIE.sk