13dnova mliecna dieta + par otazociek..prosim..surne :)

Príspevok v téme: 13dnova mliecna dieta + par otazociek..prosim..surne :)
interessant

ahojte som holka a mam par otazociek na 13dnovu mliecnu dietu :)..zakladam novu temu aby ste mi odpovedali cim skor,lebo by som ju chcela zacat drzat uz od zajtra..ale mam nejake nejasnosti...taakze :) 1.co mozem pocas tej diety pit okrem mlieka?napriklad cistu vodu mozem ci sa nejako rusi ucinok? :) 2.ked sa pise ze 10dg sunky..to akoze iba cista sunka ci si k tomu mozem vziat pecivo? :D 3.to mlieko ma byt nizkotucne? :)..mozno blbe otazky,ale fakt to chcem vediet..prosiiim odpiste rychlo aby som mohla od zajtra zacat..klazdu radu si budem cenit..a drzte mi palceky..dakujem pekne za odpovede :))

adka.dieta

Ahoj, prikladam odpovede na tvoje otazky:

1.mliecko sa pije len prvy den, nie celu dietu a v tento prvy den mozes pit cistu vodu (aspon 2 litre) pripadne nesladene bylinkove caje. ucinok sa vodou nerusi, prave naopak, posilnuje
2.ked sa pise 10dkg sunky, mysli sa tym naozaj len 10dkg sunky, ale pozor! chuda kuracia sunka, ktora ma okolo 300 kJ na 100g, nieze budes jest udenu sunku, nono!
3.mliecko ma byt samozrejme nizkotucne. ak by si pila plnotucne, asi by si neschudla

Prajem vela stastia pri drzani diety. Ja mam s nou velmi dobre skusenosti. Clovek naozaj schudne. A nevrati sa mu to.