Nivea-Straight and easy

danielaaa

kajinka skus brazilske vyrovnavanie vlasov, robia to v salone vlasy to vyrovna a je to aj ozdravujuca kura pre ne

Sasen_Qa

a este jedna hlavna vec... kazdemu tie vyrobky posobia na vlasy inac pretoze nemame kazdaa taku istu kvalitu vlasov... takze niekomu fakt nemusi robit dobre ale pre niekoho su fakt na jednicku s hviezdickoou.. :)

Sasen_Qa

kajinka

ziaden vyrobok ti vlasky nevyrovna tak ako zehlicka... takze hned po prvom umyti si nemysli ze ich budes mat rovne akoby si pouzila zehlicku.. az take zazraky neexistuju... musis to pouzivat dlhsiu dobu a az potom sa vysledok dostavy... !!

Sasen_Qa

asi pred dvoma tyzdnami som si kupila tie vsetky tri vyrobky straight and easy (sampon, kondicioner, balzam)... a som s tym nadmieru spokojna.. mam jemne vlasy a celkom rovne tocili sa mi len konce a boli velmi rozlietane.. ale tie vyrobky mi naozaj pomohly... som velmi stastna ze nemusim vzdy zehlit pretoze mi to dost nici vlasky... ale !! ked uz chcete kupit ten sampon kupte si aj kondicioner a hlavne ten balzam... nikdy nie len jeden pretoze ziaden vysledok mat nebudete !! super vyrobky a naadherne vonaju... :) a ta vona vo vlaskoch vydrzii velmi dlho.. :)

creativ jane

ja som si dneska kupila shampon a ten styling straigt and easy som vecer umyla hlavu presuila tadala ten styling nato vyfukala jak to je v tom videjku na nete sice boli prv kusa este kucerave ale potom som vsetko dotvarovala kefou a uplne v phoode krasne vlasy rovne a ja mam prirodzeen mierne vlnite a mne toto pomohlo velmi tak som rada ze nemusim nicit vlasy zehlickou :)

kajinka

cawte,kupila som si ten sampon a pravdu povesiac, bola som sklamana.ani nahodou mi to nevirovnalo vlasy tak ako zehlicka.je sice pravda ze boli trochu rovnejsie ale nie moc.aj ked sa mi vlasy vlnia len malo,velmi by som ich chcela mat rovne ale nechcem stale pouzivat zehlicku.prosim vas, ak niekto viete o nejakom pripravku co super vyrovna vlasy napiste!!!!!!!!!!!.VELMI VAS PROSIIIIIM.

oli-oli

suhlasim s tym,ze je to najhorsi sampon. vlasy som mala tvrde, lepkave, neucesatelne a za par hodin mastne. HNUS!