Nivea-Straight and easy

sonka

Vlasy to vyhladí, ale úplne ich istotne nenarovná ako tvrdia na tej reklame. Používala som uhladz. šamp. elseve a úplne rovné neboli.

mooni

baby ja mam kucerave vlasy a mam problem aj so zehlickou ale asi ste nie dost informovane lebo vy musite vlastnit sampon kondicioner aj balzam lebo vo vlasoch su chemicke vazby ktore vam musi nieco povolit a to je sampon na neutralizovanie elektronov je kondicioner a na spevnenie a udrzanie balzam treba vsetky tri pouzit a na zaver vyfukat cez okruhlu velku kefu pricom vlasy aj pri styku s vlhkom nemame problem

nataliiiiii

chcem sa spytat kde ste ho zohanli? nikde ho neviem v nast ..bola so v tescu a drogerku dr.og ale nebol tam..v hypernove abo v dm je?

rajča

ja som si ho kupila pred tyzdnom asi...ten nezmyvatelny balzam...v navode pise ze na suchce vlasy len naniest a vyrovnavat rukami...tak toto nepomoze vlnitym vlasom ani keby sa co stalo. urcite kazda ktora ma taketo vlasy vie o com hovorim. a na vlhke vlasy sa to ma tiez naniest a vyfukat fenom cez okruhlu kefu. ja som si to len naniesla a len vyfukala ale fen som drzala hore nad hlavou.pomohlo to..nie uplne ako zehlickou ale mam ich ovela rovnejsie ako pred tym a este k tomu krasne vonaju a su jemnuckee..oplatii sa vyskusat;)

mana

mno ako citam tu tie vase prispevky mno ja mam huste pevne vlasy a mala som ich rovne no nie samozrejme ako po zehlicke ale pred a po tom to bol vazny rozdiel ale ucinok uz opadol po 1 dni

???

moncikaa jasne,je to tak..ale myslela som to skor z mojho pohladu.Ja mam na koncekov vlnite vlasy a ked si vyfukam pomocu fena a hrebena a lahnem si,tak rano mam opät konceky vlnite.Ten sampon som neskusala,ale ked baby hovoria,ze vlasy po nom pekne vonaju a su jemne na dotyk tak uz len preto ho vyskusam,kedze vyrovnavajuce ucinky nejak extra asi nema.