Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mrtvy zub s korenovou vyplnou

Príspevok v téme: Mrtvy zub s korenovou vyplnou
seko

Zdravim,
mam jeden zub v ktorom mi robil zubar korenovu vypln a ten zub ma teraz kus boli ked donho tuknem alebo ked pijem/jem nieco teple alebo studene, ale len tak slbo ma boli. Isiel som k zubarovi a hend zacal s tym ci to neni vedlajsi zub ktory citim, no mne sa zda ze to je ten s korenovou vyplnou. Tak zobral nieco studene a prilozil to k tomu vedlajsiemu zubu a ked to uz tam drzal po chvilku som zacitil bolest. Potom prilozil to k tomu zubu s kor. vyplnou a tam som to kus tiez citil. Potom povedal ze to bude ta 2-ka zub. Ale to je ktory ???

ZuzanaD

Odlomilo sa mi z mrtveho zuba (pri jedle), ktorý bol urobený asi pred mesiacom. :-( Je z bielej blomby - je este nejaka šanca na záchranu tohto zuba - da sa tá odlomená časť dorobiť? Prosím, poraďte niekto.Ďakujem

lenkea

mne nedavno robili jednotku korenovu vypln a ked som sa pytala lekara kolko mi to tak vydrzi tak povedal ze dlho. ale mna by predsa zaujimalo, ci mi nezacne cernat, aj ked on mi tvrdil, ze tak skoro nie.velmi sa toho bojim a pripadne sa chcem pripravit na implantat alebo co, keby bolo treba. tak kolko mi to asi vydrzi relativne biele? viete mi poradit? som z toho na nervy.

octavia

Pred mesiacom mi robil môj zubár koreňovú výplň a odvtedy mám s tým zubom veľké problémy. Po prekonaní chrípky sa to ešte zhoršilo. Momentálne užívam antibiotiká, ale nezlepšuje sa to. Som z toho zúfalá. Prečo bolí zub, ktorý je už mŕtvy? Asi si ho budem musieť nechať vytrhnúť. Kúpila som si aj propolisovú tinktúru a vyplachujem si ústnu dutinu, ale bolesti neustupujú.

tri bodky

ja mám 3 mrtve zuby a všetky ma občas pobolievajú, hlavne ked si umývam zuby alebo ked do niečoho zahryznem. Ale určite si ich nedám vytrhnúť, lebo aj zubár mi potvrdil, že každý vytrhnutý zub zníži životnosť aj tých ostatných. Mňa len štve, že tie mrtve zuby černajú...

vecernica

aj mna to bolelo a uz vyplneni,,aj rok. Tak som sa nastvala a dala som si ho vytrhnut.Proste to bude boliet stale.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mrtvy zub s korenovou vyplnou - Fórum - ZDRAVIE.sk