Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pozrite sa a vyjadrite svoj názor ... tema ohľadom sexu

Príspevok v téme: pozrite sa a vyjadrite svoj názor ... tema ohľadom sexu
nicoleta

ahojte... Mám pár otázok i keď sa netýkajú priamo antikoncepcie i keď ju beriem... je to novinette. Chcela by som s spýtať... dnes sa mi prihodil taký problém..s partnerom sme v sexe skúsili novú polohu ..zo zadu..a strašne ma to bolelo ako keby ho mal priveľký ako keby som mala preplnenú... mno ale potom sme vyskúšali našu osvedčenu polohu zistila som že to je stále stále ma to bolelo....(mohlo to byť... že ma aj bolelo bruško .. možno som len bola nafúknutá?) taktiež to bolo v posledný deň menštruácie... mohlo to byť s toho? alebo sa jedná o nejaký zápal a ako by som zistila že je to ono? dakujem za odpovedané otázky

kamélia

Aj ja to mávam tak ako písala Pudinček :)
prečo vzniká ten pocit na močenie ,raz som čítala ,že aj orgazmus je podobný - teda také nutkanie na močenie...a vtedy sa treba uvoľniť a ono to vyvrcholenie príde...ja som raz v tom tlaku počas milovania napla všetky "svaly" tam dole a zatlačila a začala som "striekať" ale nesmrdelo to po moči....tak neviem čo to bolo ????

pudincek

nemyslim, ze by to mohol byt nejaky zapal..pretoze my ked mame sex s priatelom a robime to zo zadu alebo ja som na nom tak ma to tiez bolieva ako keby ma tam niec o tlaci, a potom sa mi chce cikat..ale sak uvidis teraz po menzese, vyskusajte a ak ti to bude robit chod k zenskemu

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

pozrite sa a vyjadrite svoj názor ... tema ohľadom sexu - Fórum - ZDRAVIE.sk