Kto z Vás ma čas nech si to prečíta a poradi:)

Príspevok v téme: Kto z Vás ma čas nech si to prečíta a poradi:)
zuuzu

Ahojte, možno sa sem táto téma nehodí, ale keď mne to už jednoducho nedá. Asi potrebujem vedieť názory ľudí, ktorý nepoznajú mňa a ani jeho.Problém, ktorý má trápi je môj vzťah, ktorý sa mi zdá že asi nie je taký aký by mal byť. S mojím priateľom sa už poznáme cca. 2 roky. Musím ale na začiatok povedať, že pred ním som chodila s jedným chalanom, ale koli tomuto som sa s ním rozišla. Ja mám 19 a on 20. No a problém je v tom, že strašne zmenil. On sa strašne tvári, že aký ja dospelí a neviem čo. A niekedy by mi zniesol aj modré z neba a teraz mam pocit, že asi iba ja by som zniesla modré z neba. Nikedy by za mnou prišiel aj o pol noci, ked ma niečo trapilo bol vždy pri mne a teraz?Ked ma proste trapi nejaká iba maličkosť ale trapi ma...a on mi na to povie, n to ty mas ale problémy. Ja mám iné problemy. Neivem u neho čakám oporu a nemám ju. Ale rozísť sa s ním nedokážem, bo ho strašne veľa mám rada...cítim že nieco nie je v poriadku...a už ma to všetko zožiera asi 4 mesiace:(stále mi vravi že ma veľa roboty a neviem čo, ale vzdy po robote sedí na kofole 2 hodiny, a ked mu poviem ze nemozes prist za mnou radsej?jeho odpoved znie ja si tam oddýchnem najlepsie. On je z dediny a ja z mesta. A ja ked možem vždy za ním doletím, ale nechcem byť taká aby mal vo mne taku istotu...ale ked dam ruku na srdce tak ju uz ma:(Aj som mu tak včera vravela ze by mozno bolo lepšie byť kamaratmi...ale ja si neviem predstavit, že uz by ma neobjal...a nezavolal a tak...bo ho lubim..sice mi to niekedy aj on vravel, len teraz mi to ani nepovie nic. Vie mi niekdo vysvetliť jak sa moze tak človek zmenit?Ideme na dovolenku v pondelok tak uvidim ako to tam bude...ze budeme spolu 10 dni v kuse.Neviem čo mám robit:(

zuuzu

sogy mas pravdu, budem musiet byt trosku aj ja tvrdsia...nie ked si on piskne ja skocim.len ked ja priznam som taka naivna:(

sogy

alebo, neviem, osobne keby mam tento problem, tak som mozno trochu viac nedostupna.. teda, asi vies ako to myslim, bolo to tu zu aj sopminane,.. musis sa asi naucit tiez ho vediet odmietnut , ist niekam inam ked on zavola,.. nech nema ten pocit ze si pre neho vzdy pripravena a on si moze robit co chce,.. lebo potom sa to bude uz iba stupnovat k horsiemu kd si na to zvykne

sogy

noo tak potom to s nimi aasi trochu prehana ked nema vela casu na teba.. uz fakt, ine nez rozhovor ti tu nik neporadi..

zuuzu

sogy, no asi máš pravdu, ale vieš ja si myslím že s kamáratmi je práve až moc často. tak nemám pocit, že by nejako nemal čas na nich, ved je s nimi celý den. ved aj ja sa rada zabavam a rada vybehnem s mojimi kamaratkami na kavu alebo na diskotéku:)

sogy

ZUUZU mozno mte ine predstavy o vztahu. nie kazdemu vyhovuje byt len s partnerom. ja osobne som tiez ten tym , co priatela sice sialeno lubim, no potrebujem aj priatelov. a som stastna ked sa zabavam s kamaratmi obcas aj sama bez neho.. asi na to mate iny nazor a potrebujete sa dohodnut na kompromise..

zuuzu

jej dakujem že ste si ma zastali:)pred tym kamosom:)sisina...no ved ja sa veru snažim že dobre ked mi zavola tak mu poviem že nie, len to sa mi jednoducho neda,lebo ked si predstavim že sme neni celý týžden spolu, lebo je unavený z roboty, tak ked on povie tak ja idem:(ale máš pravdu som zvedava ako to bude na tej dovolenke...len jedna nevýhoda je v tom ze tam idu aj jeho kamarati + ich rodiny a ked ma kamaratov, tak uz je vo svojom živli...lebo bez nich by asi on nemohol existovať mám niekedy taký pocit.

sisina

mariaa:tak nech sa ide zabavat na ine forum, toto je forum o zdravi!A pisat tu rozne vulgarne veci, to sem fakt nepatri./vid v inych temach, co tam popisal/

[zruseny12]

sisina,nic v zlom, ale ja si myslim,ze kamos sa len zabava,prave som mu chcela napisat...KAMOS..NEBUD ZLY NA ZUUZU...