Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nuda vo vztahu

Príspevok v téme: Nuda vo vztahu
eunomia

Ahojte, chcela by som vediet vas nazor. Priatel mi povedal, uz par krat, že "nemame čo spolu robiť, že nemame spoločné zaľubi a pred chvilou mi povedal, že ked spolu aj nieco robime, je to nasilu". Nechcem, aby sme sa rozisli, lubim ho a on tvrdi, ze lubi mna. Je to fakt nafigu, ze ma take myslienky.

eunomia

to Steffy Dakujem za radu, ja som nad tym uz vela uvazovala a tiez som v podstate prisla na to iste, co mi radis, len teraz mam zase problem, ze moj priatel sa nudi, lebo ja som prestala navrhovat ako by sme mohli stravit cas. Zacala som sa sustredit na pracu a na studium, cakaju ma statnice buduci rok a tak by som rada stihla precitam veci, ktore som na skusku nestihla a aj tu telku si s nim pozriem ale asi vidi na mne ze nie som taka unesena z pozerania filmov, ktore bavia jeho. Chcela by som uz mat za sebou tie hlupe statnice, lebo len pocit ze ich budem mat ma fakt deprimuje. Tato skola je trosku tazsia ako ta co som uz spravila, tam boli statnice v pohode, ale tu vyhadzuju ako na pase, vobec nezalezi ci vies alebo nie .... :-(, asi mam ten strach uz v hlave a preto s neviem uvolnit a aj ked ma ten film bavi, tak sa mozno tak nesmejem ako by sa cakalo ....jooooj, ale snazim sa, vsak nechcem aby sa na mna vykaslal.

steffy

eunomia,ti teda netreba hovorit,ze vztah je aj o kompromisoch,ale musia byt na oboch stranach.A co tak striedat pokojne vecerne prechadzky,ktore ulahodia tebe(ved nemusite Km nachodut)s prijemnym vecerom pri Tv,kde bude tvoj priatel moct pokojne odfukovat na gauci-ide o ten cas straveny spolu.Ja mam tiez vztah,kde si musim cenit kazducku min pomaly s priatelom,kedze ja este studujem a on pracuje,ale snazime sa tie svoje volne chvilky prave preto vyuzit naplno.Hlavne sa porozpravajte o tom,co chcete,co ocakavate,jednoducho o vas.Drzim palce

eunomia

No musela som sa s tym zmierit a preto ho nezatazujem poziadavkami ktore nemoze splnit. Ale pravda je ze aj ja sa nudim, a mozno je to prave tym, ze on to citi a vie ze nemoze moje poziadavky splnit. Casto ide von len preto aby som nebola smutna, lebo ma ma rad.

vecernica

Myslim ze mozno neviazne diskusia vo vasom vztahu ale jeho unava.Predstav si ze budes mat za priatela dajme tomu bussinesmana, oni pracuju a dvihaju telefony aj cez vikend a tiez nemozu nikam ist, alebo po praci sa im uz nic nechce, akurat kuknut tv a spat ,a popit vinko.. Su strasne mozno unaveni.Skuste ist spolu na dovolenku ,tam uvidis ako sa chova, nebude tolko unavny.{Inak sa mi zda divne ze neche travit cas s tebou ak mate priestori-byt}To nikdy neviem pochopit ,preco ked sa ludia lubia ziju kazdy v inom byte?Mozno ak by ste byvali spolu tak ti nebude tak chybat.

eunomia

Idem si trosku zacvicit, za hodinku som spat. Inak uz som si aj myslela, ze ma nelubi alebo ze chce inu, ale ani to sa mi nepotvrdilo.

eunomia

to sjela: No je to prestne tak, korculovat sa chodim s kamoskami, on je sportovec a ziadne ine sporty nerobi, lebo sa nechce zranit a ja ho v tomto chapem. Po dvojfazovom treningu by sa mi nechcelo ani zmurkat. Stve ma to, ale snazim sa prisposobovat. Ja zase hodne sedim nad knihami a cez skuskove mam akurat tak cas na hodinovu prechadzku. Ale teraz som tu pre neho a mam asi malo empatie, ked mu neviem ulahodit.

sjela

eunomia, co to znamena, ze ked si chces ist zakorculovat, zabicyklovat alebo zahrat si tenis, on je stale unaveny a nechce ist s tebou? To potom ale ty by si sa mala stazovat, nie on.

eunomia

:-( Ved ja viem, že sa asi musi citit velmi zle, ale ja by som s nim rada robila tak vela veci. Ale uz mi bolo vycitane, ze on potrebuje viac oddychovat. Tak ho nechcavam viac "oddychovat". Nemoze ist ani na slnko, ani byt dlho hore. Vsetko je to naprd a je to urcite preto ze je sportovec. Ved ich na treningoch vzdy uplne znicia. :-( Ja som spontanejsia a obcas trosku trafena, ale neviem prist na to co by ho tesilo. :-( On nikdy nemal taky vztah v ktorom by bol casto so svojim dievcatom.

eunomia

:-) som si trosku zle precitala

Ved sme to uz riesili, a nejak nevyriesili. Chcelo by to viac spontannosti z jeho strany, ale on je trosku typ flegmatika pesimistu a ja asi tiez a tak sa casto uzatvarame do seba pred sebou :-(

vecernica

NO ja som mozno taka ako ten tvoj priatel.uplne ho chapem. Neveim ti to vysvetlit o com to je presne.Ale aj ja sa nudim vo vztahu ale nie stylom ze som nejaka znudena panicka.Ale neni o com...Snazim sa mu napr nieco vysvetlit ,ani ho to nezujma, nezacne diskusiu, nieco urobit, alebo mat radost s nejakej cinnosti, {dobre kupanie}tak on sa tam opaluje,,,ale ziadna poriadna diskusia.TO je skutocne nuda tam byt s mojim partnerom.Skutocne zvazujemrozchod.Ide o to ze ma nejake kvality co na nom rada ,ale neviem ci to staci.S inym pratnerom sme boli trebarz zavrety mesiac niekde v drevenici na orave,,bez t.v. a NENUDILI SME SA. Hoci sa zdalo miestnym ze nic nerobime,,,mozno je to otazka temperamentu.S t m co mi bolo tak fajn a nebol to len jeden,zas boli ine problemy a iny nesulad.Uplne toho tvojho chapem, preto si davaj pozor aby si nenasiel niekoho ineho ,mozno by aj olutoval, ale niekedy je nudny vztah strasne vycerpavajuci a frustrujuci...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nuda vo vztahu - Fórum - ZDRAVIE.sk