......POSTAVA JABLKA A CVICENIE NA NU.....

myska

pomaha len celkove chudnutie.aerobny trening,beh,bicykel,rychla chodza atd.takto schudnes z celeho tela..aj z brucha

jabka

pusate a za aky cas si schudla tych 16 cm??? teraz mas aky pas??? ja by som strasne chcela schudnut ale...neviem...a sikmu lavicku ani rebriny nemam...a tuto kde byvam nesu ani ziadne fitnescentra alebo posilnovne...:-(((...a na tej sikmej lavicke to nieje cvik na brucho??? a akoze normalne akoby brusaky?? ja momentalne ,,cvicim,, sa krutim na tom hula hop-kruhu...myslis ze to pomoze?? a nevies ako dlho by som mala vydrzat kazdy en krutit??? prepac ze tolko vela otazok...aj ini mozte odpisat...papik

pusate

ty si presne typ jak ja...tiež som mala jablkovú postavu ked som bola ešte tučná,teraz ked som cjudá,mám postavu latky a chcela by som zadok,ale jablká asi nikdy zadky poriadne babské mať nebudú,iba brucho...ach...inak na pás sú najúčinnejšie obyčajné sklapačky na šikmej lavičke a brušáky vo vyse na rebrinách,aspoň mne to zabralo,schudla som v páse 16cm,čo je supeeer,tak ti držím palce,nech sa ti podarí zhodiť z pásu čo najviac cm...