Hanbim sa...

madman

presne je to o tom akceptovat sa ... ja ich mam dost male (no, pre predstavu B-80)ale vzdy ked sa postavim pred zrkadlo, neviem sa vynadivat na ten krasny tvar .. vzdy ked zacnem nariekat nad tym, ze ich chcem vacsie, poviem si, ze teraz su uz dost pekne a ak chce niekto nieco ine, moze ist do zadku ... a presne tak to ber aj ty. mozno nemaju idealny tvar, ale zasa maju krasnu velkost a ak by si sa chlapovi nepacila len koli nim, je to somar, ktory si nezasluzi byt v ich pritomnosti ;)

čongo bongo

holky..toto je des..o čom tu kecáte..po prvé chalan Ta určite má rád takú aká si..bud rada že ich máš také aké maš a že ich vobec máš..kamaratka jedna zas ta nemá vobec a možno by chcela mat racej take ake mas..ty..ved nemozme byt vsetky rovnake..je tto v pohode..

sandraaa

Jedna ma väcsie prsia, ina zase mensie..jedna velky zadok, druha zase strasne plochy...preboha baby ved sa naucte mat rady svoje tela...nemozme vyzerat kazda rovnako...ja myslim ze ked sa vyzlecies bude tomu chalanovi suma fuk ake mas bradavky...keby sa mu nepacili tvoje prsia potom by s tebou nebol..a ak natrafis na nejakeho blbca ktory by sa ti posmieval, je to nevyzrety idiot...

nada

preco by si sa mala hambit vies akoby to na svete vyzeralo keby sme vsetky vyzerali rovnoka nemas sa dovod hambit minule tu boli problem velke pisky ze sa zenske strasne hambili na plastiku mysleli a kopu chlapov sa ozvali ze to najviac miluju myslis si ze sa nemas dovod hambit je to len o tom ako sa k svojmu telu postavis ty ked na to budes upozornovat bvude too brat i on tak ale ked budes na ne hrda aj on to tak vezme a vazne to funguje potom mi napis ako