Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Stale mi treba cikat......

Príspevok v téme: Stale mi treba cikat......
hafi..

neviem co to je ale kazdu chvilku musim chodit na wc a to si iba tak cvrknem a potom ked docikam tak ma to chvilku dost boli a potom to prejde v noci chodim aj 4 krat na wc a cez den ani nehovorim skusala som brat liek urinal ale nejak nepomohol neviem co mam robit ked som mala 2 roky tak som mala zapal obliciek ale od vtedy nic take neviem co to moze mat nejaky suvis

sonka

1.
- Tak v prvom rade, ako som dočítala tvoj problém, ma napadne, že si tento problém podstatne podcenila. Opísané ťažkosti sú veľmi vážne, s ktorými je potrebné utekať k lekárovi hneď po spozorovaní 1. príznaku. Čím dlhšie budeš návštevu u lekára odkladať, tým viac sa problém prejaví, čím sa predĺži a skomplikuje liečba. Vlastne ako si prišla na to, že si máš nasadiť práve urinal? To veľmi nechápem, lebo máš naozaj závažné problémy, na kt. sú potrebné aspoň atb. alebo iný liek na predpis, ale určite ti nepomože niečo, čo dostať bežne v lekárni bez receptu. Vážne, sama nelieč také problémy.

2.
- Ďalej, probl. s močom, napr. aj tie, kt. máš ty, možu súvisieť s poruchou obličiek. Ja som tiež mala v mladom veku (1 rok) problémy s obličkami, teraz je to už síce v poriadku, ael aj napriek tomu´od vtedy spále chodím na preventívne prehliadky.

3.
- v lekárskej terminológii majú príznaky, kt. si spomenula aj svoje odborné názvy. Zaraďujú sa k poruchám vylučovania
- polakizúria: opakované nutkanie na močenie bez zmeny množstva moču. Vyskytuje sa napr. pri zápaloch močových ciest
- nyktúria: opakované močenie v noci, s tým, že človek sa koli tomu zobúdza. Pri ochor. srdca a vysokom krvnom tlaku
- dyzúria: rozne ťažkosti a bolesti pri močení
- strangúria: rezanie a pálenie pri močení. Pri zápaloch močovej rúry, ktorý sa može rozšíriť až do obličiek

4.
- tých pojmov je omnoho viac, ale ja som spomenula len tie, kt. súvisia s tvojím problémom. Avšak len lekár može určiť skutočný problém a vylúčiť všetky z týchto, ale aj inýc možností. Rozhodne ťa nechcem strašiť ani sa hrať na múdru. Chcem len podotknúť na závažnosť tvojho problému a aby si si uvedomila, že potrebuješ lekárskú pomoc. On ťa odborne vyšetrí a zistí čo za problém to máš. Takiež nasadí liečbu a bude zase všetko v poriadku. Prvý krok však mus´´iš urubiť ty.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.