Stale mi treba cikat

Príspevok v téme: Stale mi treba cikat
hafi..

neviem co to je ale kazdu chvilku musim chodit na wc a to si iba tak cvrknem a potom ked docikam tak ma to chvilku dost boli a potom to prejde v noci chodim aj 4 krat na wc a cez den ani nehovorim skusala som brat liek urinal ale nejak nepomohol neviem co mam robit ked som mala 2 roky tak som mala zapal obliciek ale od vtedy nic take neviem co to moze mat nejaky suvis

www.

och baby už je všetko v poriadku... neviem čo mi bolo ale len tak to prešlo!! a myslím že sa mi to aj vratí. mám taký pocit že o nebola choroba ale moja psychyka. :) a inak ako sa máte vy? pomohlo vám niečo? elsa5.5 dákujém :))

elsa5.5

www.,to je super že už to je v poriadku tak sa teplo obliekaj a na nič studené si nesadaj vonku,puká ti v uchu?:)skús kvapky do ucha,možno tam máš len vodu.

elsa5.5

www,asi prechladnutie,tej mamine to povedz,aj ona by to mala vedieť pôjde ti pre niečo do lekárne:)alebo k lekárke a ona ti predpíše nejaké lieky:)musíš sa aj teplo obliekať.

macka26

icesnow tvoja kamoska trpi inkontinenciou. mala by najst lekara a riesit to.

a ostatne co mate problem s castym mocenim... mate najskor zapal. ak nezaberu urologicke caje, urinal, uromax alebo ine volne dostupne lieky, treba ist k lekarovi, pretoze telo potrebuje antibiotika... je to nebezpecne, moze zapal prejst na vajecniky a do buducna mozte mat z neliecenych zapalov mocovych ciest problemi s otehotnenim... co najskor teda k lekarovi

www.

Ja tieš stále chodím a mám len jedenásť cez noc aj päť krát..a ked už idem tak za desať minút tak znovu :/ už ma to štve ...čím to je?? :

Icesnow

hah dievca ty to mas este dobre:/...ty aspon vies o tom ze potrebujes ist to nie ako moja naj kamoska ona ani nevie ze sa pocikala casto sa to stava ked sa smeje ale nekedy len tak bezduovodne jednoducho sedi a us mi len vravi "lena pozicas mi mikinu":D..ako smejeme sa na tom ale je to vazne us ma 14rokov za rok ide na stredu a ak jej to bude pokracovat... neviete co to moze mat??