Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

prosim pomozte!!

Príspevok v téme: prosim pomozte!!
mijkooo

Bol by som velmi rad keby mi niekto vedel povedat co mi asi je. Posledne dva dni ma boli cele telo a k veceru mam strasne tlaky do hlavy..ako keby som vysel dolu hlavou...taky pocit akoby sa mi tlacila krv do hlavy a zalahne mi v usiach. Pritom som mal taky neprijemny tlak na hrudi..ako na plucach alebo srdci. Ked s hlavou rychlejsie pohnem tak ma boli. Ten tlak do hlavy bol velmi neprijemny az som mal pocit ze stracam vedomie...neviem ci je to vysoky alebo nizky tlak. K dr. nejdem pretoze som v zahranici a momentalne si to nemozem dovolit. Dakujem za kazdu radu. Cakam na vase reakcie.

lencok1

jeej ahoj mijko, ako sa mas v irsku? to ti je az tak zle, nie je v tom pyschika, nemusi byt aj moze....mal by si pre istotu vyhladat Dr aj ked sa dlho caka, zdarvie je prvorade, hlavne ak to neprechadza

RNG

Vasodilatatory nemusia byt len chemicke lieky. Je plno prirodnych latok, ktore maju tento efekt. Hloh je jeden z najsilnejsich z nich(mechanizmus cinnosti ma ACE), dalej su to rozne antioxidanty, ako gingko, vinpocetin, huperzin aj vitaminy C a E, rybacie oleje, ktore zriedia krv pre lepsie prudenie, enzymi, ktore nielen zriedia krv ale aj odstrania rozne zamorenia, ktore su pricinou miestnych zapalov a z toho vyplyvajucich bolesti.
........
Kazdemu odporucam brat aspon raz tyzdenne, lepsie 2 krat lyzicu cisteho sucheho lecitinu na precistenie ciev.
Tukom a tukovobielkovinnymi nanosmi zapchate cievy su totiz pricinou vyse 50% smrti, plus roznym zlyhaniam nedokrvenych organov.

wowo

ak mas vysoky tlak ,navalovi nemusi sa zistit jednym meranim. Moze sa vyskytnut pri fyzickej alboe psych zatazi. Pre to si to skus vytestovat, ze ked si pocvicis ci sa ti to zhorsi.Urcite si kup[ ten tlakomer. Ved tu stoji len 700 sk} Inak ak by bol vysoky tak kludne by si cez stresove obdobie vecer mohol dat vinko ,alebo pivo aj dve. Nefajci.
Ale moze ist aj o naznak porazky a na to je len oddych.Lieky na rozzsiernie ciev, ale to ti moze len internista naordinovat.Urcite si kup ale B vitamin. Urcite ten skludnuje.najlepsie b komplex fote.Ked prides na slov tak sa nechaj vysetrit.

majaaaaa

ahoj mijkooo neviem ci si tu spravu vsimnes.&v podstate poznam ten pocit je dost mozne ze mas prilis velky stres a taktiez to moze robit krvny tlak v kazdom pripade by to chcelo vysetrenie uinternistu pripadne kardiologa.ale prikladam to viac menej stresu ale cim skor sa radsej daj vysetrit jeden nikdy nevie a hlavne bud v klude.drz sa

mijkooo

aj by som ..ale nemam kde a tu pohotovost funguje asi tak, ze musi clovek cakat okolo 5 hodin kym si ho vezme nejaky lekar..Irsko jednoducho.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

prosim pomozte!! - Fórum - ZDRAVIE.sk